חיפוש
מפעל הפיס חדשות מלגות לימודים ל-60 סטודנטים ממעלה יוסף

מלגות לימודים ל-60 סטודנטים ממעלה יוסף

תאריך פרסום:
02/09/2018

ביום שני, ה-27/8/2018 התקיים טקס הענקת מלגות מפעל הפיס לסטודנטים תושבי המועצה. המלגות, על סך 10,000 ₪ כל אחת, הוענקו בשיתוף של מפעל הפיס והמועצה האזורית מעלה יוסף ל-60 סטודנטים תושבי המועצה. במסגרת קבלת המלגות, הסטודנטים התנדבו 130 שעות למען הקהילה במועצה, בפעילויות שונות בהתאם ליכולותיהם והעדפתם האישית.

בטקס הודה ראש המועצה שמעון גואטה, למפעל הפיס על המיזם המשותף בהענקת מלגות לסטודנטים תושבי המועצה והוסיף כי: "נושא החינוך הוא בסדר עדיפות ראשון בעבודת המועצה. אני שמח לבשר כי בשנת תשע"ט, יעלה מספר מקבלי המלגות ל-100 סטודנטים תושבי המועצה, בשיתוף מפעל הפיס ופר"ח".

במסגרת הפעילות למען הקהילה, הסטודנטים סייעו לתלמידי בתי הספר היסודיים והתיכוניים, במרכזי למידה הפתוחים בשעות אחר הצהריים, התנדבו במרכז הקהילתי האזורי (מתנ"ס מעלה יוסף) בו הובילו עשייה יישובית בפיתוח גינות קהילתיות, הפעלת מרכזי גיל הרך ופרויקטים בתחום הקיימות. יחד עם זאת, הסטודנטים התנדבו במחלקת איכות הסביבה במועצה האזורית, במסגרת ההתנדבות, הטמיעו הסטודנטים את נושא המחזור בקהילה והדגישו את החשיבות בהפרדת פסולת ביתית.

ארז גרניט, מנהל תחום מלגות במפעל הפיס מסר כי בהתנדבותם של הסטודנטים יש שרשרת של נתינה, גם אלו שקיבלו סיוע מהסטודנטים ימשיכו להתנדב בקהילה והוסיף: "זאת מטרתנו - יצירת מעגלי נתינה. אנו רואים את החינוך כהשקעה בעתידנו וככל שהמדינה מתקדמת ומתפתחת יותר, כך גוברת חשיבותו של החינוך כנותן הזדמנות שווה לחיים הבוגרים. מפעל הפיס שמח להיות שותף בחלוקת מלגות לסטודנטים".

בתמונה: מקבלי המלגות בתמונה: מקבלי המלגות