חיפוש
מפעל הפיס חדשות זוכה יחיד בפרס הראשון בהגרלת הלוטו

זוכה יחיד בפרס הראשון בהגרלת הלוטו

תאריך פרסום:
08/05/2011

לרגל חגיגות 60 שנות נישואים העניק הבעל לאשתו מתנה מקורית - זכיה בלוטו בסך של 28 מיליון ₪

 
הזוכה המאושר גילה את דבר זכייתו בבוקר יום חמישי (ה-5.5.11), לאחר שבדק את הטופס שמילא מההגרלה שהתקיימה ביום שלישי (3.5.11). "בדקתי את הטופס בלי משקפיים והחמצתי מספר , הייתי בטוח שזכינו בחמש והנוסף, מיד קראתי לאשתי וסיפרתי לה שזכינו ב-12,000 ₪ היא התרגשה מאוד ומיד ביטלה את דברי ואמרה, לא יכול להיות שזכינו בכ"כ הרבה כסף, בטוח שלא בדקת טוב, תבדוק שוב.
 
הרכבתי את משקפי ובדקתי שוב ופתאום גיליתי שיש לי בטופס את כל המספרים ולא רק חמש והנוסף. אמרתי לאשתי, את זוכרת שאתמול סיפרתי לך שיש זוכה יחיד בלוטו ב-28 מיליון ₪, אז כנראה שאנחנו אלה הזוכים".

"התרגשנו מאוד ושיתפנו בכך את הילדים, לא האמנו שנזכה ועוד בסכום כ"כ גדול. אני ממלא לוטו כבר 40 שנה, במהלך כל השנים מילאתי באמצעות מספרים שלי (טופס ידני) וזו הפעם הראשונה שמילאתי בשיטת הלוטומט וזו ההוכחה עבורי שהמכונה ניצחה את האדם".
 
הזוכים המאושרים, פנסיונרים, תושבי הצפון בשנות ה-80 לחייהם, הורים ל-4 ילדים ו-7 נכדים, עדין לא בטוחים מה יעשו בכסף אבל ברור להם שכל נכדיהם יהיו מסודרים כלכלית. "הזכיה היא יותר בשבילם, אנחנו נוכל ליהנות מהזקנה שלנו עד כמה שרק ניתן".
 
"השנה אנו חוגגים 60 שנות נישואים והרגשתי צורך עז להעניק לאשתי מתנה ייחודית ומקורית, אבל אף אחד מאיתנו לא האמין שהמתנה תהיה כ"כ יוצאת דופן במקוריות שלה".