חיפוש
מפעל הפיס חדשות אירוע ה"פלאש מוב" הגדול ביותר בישראל

אירוע ה"פלאש מוב" הגדול ביותר בישראל

תאריך פרסום:
04/09/2010

400 רקדנים מקצועיים פשטו בהפתעה על חוף ראשון-לציון ופתחו בריקוד המוני מטורף

 
מדובר באירוע ה "פלאש מוב" הגדול ביותר שנראה עד כה בישראל בו השתתפו רקדנים מהלהקות המובילות בארץ כדוגמת בת דור, מיומנה ועוד; הריקוד ההמוני מהווה חלק מהקמפיין החדש של הלוטו

 
400 רקדנים מקצועיים פשטו אתמול בשעות הצהריים ללא כל התראה מוקדמת על חוף ראשון- לציון ופתחו בריקוד המוני מטורף. הריקוד המכונה בשפה המקצועית "פלאש מוב" סחף את אלפי הרוחצים המופתעים שהשתזפו על החוף, ומהווה חלק מקמפיין הלוטו  של מפעל הפיס שעלה לאוויר במהלך השבועיים האחרונים. 
 
מדובר באירוע ה"פלאש מוב" הגדול ביותר שנראה עד כה בישראל, אשר נמשך כשש דקות, במסגרתו פשטו על חוף ראשון לציון מאות רקדנים ממיטב להקות ישראליות: בת דור, מיומנה, הקיבוצית וכן מיטב רקדני הברייק דאנס וההיפ הופ בארץ. מבלי שלנופשים בחוף היה כל מושג על שעתיד להתרחש, בשעה 14:00 החלה להישמע בחוף מוסיקה קצבית וסוחפת מרמקולים נסתרים. הרקדנים, שעד לאותו רגע היוו חלק מקהל הרוחצים על החוף, קמו בתאום מלא ופתחו בריקוד המוני מטורף כשהם סוחפים את הקהל המופתע כולו. בנוסף, 7 כדורי ענק בדמות כדורי  הלוטו אשר נטמנו עמוק בחול לילה קודם, יצאו מהחול בהפתעה ולא השאירו את הרוחצים אדישים. אל הרוקדים הצטרפו בובות אדם בדמות כדורי הלוטו ובמקביל נזרקו אלפי כדורי ים צבעוניים מן השמיים באמצעות מצנחי רחיפה. 
 
כמקובל בכל העולם באירועים מסוג זה, הטלפונים הניידים נשלפו, כולם מיהרו לצלם תמונות וצילומי ווידאו ולשלוח אותם לחברים ברשתות החברתיות השונות.
 
במהלך חודש אוגוסט יצא מפעל הפיס בקמפיין חדש בכיכובם של כדורי הלוטו אשר כלל מספר סרטונים מלאי הומור תחת הכותרת "תנו למספרים לסדר לך את החיים".
אירוע ה"פלאש מוב" הופק על ידי חברת ההפקות "מיתוס" וצילום האירוע בוצע ע"י חברתו של גלעד עדין.
 

גלריית תמונות מאירוע הפלאש-מוב, חוף ראשל"צ 03/09/2010