חיפוש
מפעל הפיס חדשות זוג פנסיונרים ממרכז הארץ זכו ב-56 מיליון ₪ בלוטו

זוג פנסיונרים ממרכז הארץ זכו ב-56 מיליון ₪ בלוטו

תאריך פרסום:
11/03/2015

זוג פנסיונרים, בגילאי 67, הם הזוכים המאושרים ב-56 מיליון ₪ בהגרלת הלוטו שהתקיימה במוצאי שבת 7.3.15


היום, יום ד' (11.3) הגיע הזוכה לבית מפעל הפיס יחד עם אשתו להציג את הטופס הזוכה, כאשר הם נרגשים ועדיין לא מעכלים את הבשורה על הזכייה בסכום כה גדול.
 
הזוכה, לשעבר שכיר, נשוי ובעל משפחה ברוכת ילדים סיפר כי שלח את הטופס ביום שישי. עוד הוסיף, כי לא הייתה לו תחושה מיוחדת : "אני לא איש דתי אך אדם עם אמונה בבורא עולם וכנראה שהפעם הוא עזר לי ושמע  את תפילתי".
 
כשנישאל מה עבר עליו מאז הידיעה על הזכייה, השיב כי:  "ביום ראשון נגשתי לדוכן הפיס  הסמוך לביתי, לקחתי את התוצאות וחזרתי הביתה. בדקתי  והחוורתי, אני הזוכה ב-56 מיליון ₪. קבלתי פיק ברכיים וכך ישבתי שעה, לא מאמין למה שרואות עיני. בדקתי עוד 20 פעמים  את הטופס בכדי להיות בטוח שאכן המספרים בטופס הם המספרים הזוכים".
 
עוד הוסיף ואמר: "לאחר מכן שיתפתי את אשתי בבשורת הזכייה. החלטתי שדבר ראשון צריך להירגע , הכנסתי את הטופס לארנק, ושמרתי על הארנק מכל משמר. המשכתי להתנהג כרגיל, והדבר היחיד שהשתנה הייתה תחושת ההתרגשות. גם בלילות לא נרדמתי וכל הזמן חשבתי על הזכייה. רציתי להגיע אתמול לבית מפעל הפיס, ביום שלישי, יום שהוא "פעמיים כי טוב", אך דחיתי את בואי ביום נוסף בגלל ההתרגשות".
 
הזוכה נשאל מה יעשה עם הכסף, והשיב כי: "אני עדיין לא מעכל את הזכייה, עדיין לא החלטתי. נפקיד את הכסף בבנק, ויש לי זמן לחשוב.  ברור שנעזור לילדים. אני עדיין לא חושב אפילו על חופשה במלון בגלל ההתרגשות".
 
הזוכה חולם להמשיך בזוגיות טובה, להמשיך בשגרה ולכלכל את הצעדים הכלכליים בתבונה.
 
הזוכה סיפר כי שלח טופס דאבל שיטתי 9 לוטומטי בסכום של 493.20 ₪. בגין הטופס השיטתי הוא זכה בנוסף לפרס הראשון בפרסי משנה בסך 211,908 ₪.
 
מה ניתן לעשות עם הסכום?
יועץ פיננסי ובעלים 'קל משכנתאות' , אור פיליזר מספק את הנתונים הבאים לזוכה: "בהנחה שכל הכסף של הזוכה יופקד בחשבון ושהריבית לא תעלה, הריבית האפקטיבית השנתית עומדת כיום על 0.05% בבנק ותניב לזוכה 19,600 ₪ בשנת החיסכון הראשונה. במידה והזוכה יחליט להשקיע את כספי הזכייה בנדל"ן, יוכל לרכוש מסכום הנטו מספר רב של דירות בסדר גודל של 3-4 חדרים ברחבי הארץ: כ-70 דירות של 3 חדרים בב"ש, 14.5 דירות של 3 חדרים בת"א, כ- 13 דירות 4 חדרים בת"א, כ-27 דירות של 4 חדרים בחולון, וכ-37 דירות 4 חדרים בחיפה".