חיפוש
מפעל הפיס חדשות שכיר בן 50 מצפון הארץ זכה ב-40 מליון ₪ בלוטו

שכיר בן 50 מצפון הארץ זכה ב-40 מליון ₪ בלוטו

תאריך פרסום:
12/04/2015

חג שמח במיוחד לשכיר בן 50, מצפון הארץ, נשוי + 3 ילדים. האיש המאושר זכה ב-40 מיליון ₪ בלוטו בהגרלה שהתקיימה בתאריך 7.4.15 (הגרלה מספר 2675)

 
הזוכה, איש מכירות שכיר, הגיע לבית מפעל הפיס, רגוע, מאיר פנים ומחייך לאחר שהספיק  להירגע ולעכל את העובדה שלכבוד חג הפסח קיבל מתנת אפיקומן גדולה.
 
הזוכה סיפר כי הוא אינו ממלא לוטו קבוע , מאידך, "בחודשיים האחרונים הייתה לי תחושה  טובה שמשהו טוב הולך לקרות לי והתחלתי לשלוח טופס לוטו פעמיים בשבוע. מילאתי לפני חודשיים טופס דאבל לוטו לוטומטי ב-64 ₪, ואת  אותו טופס עם אותם מספרים שלחתי כל החודשיים".
 
הזוכה סיפר כי גילה שהוא הזוכה היחידי ב-40 מיליון ₪ בדרכו לקניות בסופר, "צעקתי "יש!", התקשרתי לאשתי ובשרתי לה על הזכייה והמשכתי בדרכי לקניות".
 
הזוכה סיפר כי רק עוד שני אנשים יודעים על זכייתו, אחת מהן היא אשתו, שכשבישר לה על הזכייה היא לא האמינה לו עד שהם ישבו יחד ועברו על הטופס ווידאו שאלה המספרים הזוכים.
 
עוד הוסיף ואמר: "לא החבאתי את הטופס במשך 5 הימים מאז הזכייה, הטופס היה מונח בתיקי, וגם כשיצאתי מהבית לתפילות החג, כהרגלי, השארתי את התיק עם הטופס במבואת הכניסה לבית".
 
הזוכה נשאל מה החלום שלו לאחר הזכייה והשיב כי הוא מעוניין לעזור למי שצריך.
"כמובן שאעזור לילדי במימון לימודיהם באוניברסיטה ולשמחתי הם לא יצטרכו לקחת משכנתא כמו שאני לקחתי ומשלם אותה עד עצם היום הזה. אני לא הולך לעשות שינויים דרמטיים באורח החיים שלי ושל משפחתי, אנחנו נמשיך בשגרה ואכלכל את צעדי בתבונה".
 
לאחר שיצא הזוכה מבית מפעל הפיס המשיך בדרכו לעבודתו.