חיפוש
מפעל הפיס חדשות צעיר בן 22 מצפון הארץ זכה ב-15 מיליון ₪ בלוטו

צעיר בן 22 מצפון הארץ זכה ב-15 מיליון ₪ בלוטו

תאריך פרסום:
13/11/2012

הצעיר הגיע לבית מפעל הפיס וסיפר כי "אני עובד קשה מאוד ועוזר גם להוריי שאין להם דירה משלהם וכעת בזכות הכסף הרב שזכינו בו נוכל סוף סוף להירגע מהמרוץ הקשה המתחולל בחיינו מידי יום".

 

צעיר בן 22 מצפון הארץ, זכה ב-15 מיליון שקלים בלוטו בהגרלה שנערכה ביום שלישי 6.11.12.
"המספרים הידניים שמילאתי הם מספרים שאמא שלי ממלאה במשך שנים והם מורכבים מתאריכי ימי ההולדת של כל המשפחה", סיפר הזוכה.
 
עוד הוסיף הזוכה כי "אני נוהג לרכוש את הטופס  ואמא שלי היא זו אשר בודקת את הטופס לאחר כל הגרלה. כאשר אמא סיימה לבדוק את הטופס היא התקשרה אלי ובישרה לי שזכינו, הייתי בטוח שזה סוג של בדיחה על חשבוני, אך היא נשמעה כ"כ נרגשת שאי אפשר היה לטעות. מיד חזרתי לבית ההורים ואכן ראיתי שזכינו. ההתרגשות היתה עצומה אך למרות השמחה שבצד הזכייה, החלטנו שמכיוון שאנו גרים במקום קטן בו כל אחד מכיר את השני עדיף להמתין כמה ימים עד שנגיע לבית מפעל הפיס לדרוש את הפרס".
 
בכל הימים הללו הטופס היה מונח בתיק האישי של האם והיא שמרה עליו היטב. "נוכחנו לדעת שקשה מאוד להעביר את הזמן כאשר טופס עם זכייה בסכום של 15 מיליון שקלים נמצא אצלנו, מצאנו את עצמנו כמה פעמים ביום בודקים את הטופס שוב ושוב על מנת לוודא שאכן זכינו ובכל פעם מחדש לא האמנו שאכן זה קורה לנו, שהתמזל מזלנו".
 
הצעיר שסיים לפני כשנה את שירותו הצבאי, עובד בימים אלה במפעל במשך שעות ארוכות ביום. "אני עובד קשה מאוד ועוזר גם להוריי, כי אין דירה ברשותם ועכשיו בזכות הכסף הרב שזכינו בו נוכל סוף סוף להירגע מהמרוץ הקשה המתחולל בחיינו מידי יום. אמא שלי עובדת קשה, בעבודה פיזית, לא קלה וכל שאני רוצה זה לגרום לה אושר, שתוכל לנוח ולהיות קצת עסוקה בעצמה ולא באחרים".

צילום: שמוליק רחמני