חיפוש
מפעל הפיס חדשות זוכה יחיד ב-8 מיליון ₪ בלוטו

זוכה יחיד ב-8 מיליון ₪ בלוטו

תאריך פרסום:
15/02/2011

"אתרום חלק מהכסף לבית החולים לילדים, שניידר"

 

זוכה ב-8 מיליון שקלים הגיע ביום ב', ה-14.2.11, לבית מפעל הפיס לפדות את כספו.
 
הזוכה הנרגש סיפר כי, "היה לי ברור שיום אחד אזכה, הייתי כ"כ בטוח בכך עד שלפני מספר שבועות עברתי עם האוטו ליד בית מפעל הפיס ואמרתי להורי, תסתכלו טוב טוב על הבניין הזה, אני עוד אגיע לכאן לאסוף פרס גדול".
 
את דבר הזכייה גילה אתמול "השוואתי את המספרים בטופס עם אלה שבעיתון, לא האמנתי למראה עיני, מיד ניגשתי לאחד הדוכנים ולאחר שהזכיין העלה את הטופס למחשב הוא קרא לי הצידה ולחש לי באוזן שכנראה שיש לי זכייה גדולה וכדאי שאגש לבית מפעל הפיס. מזל שכל הלילה עבדתי, אחרת הייתי מתהפך במיטה ולא עוצם עין מרוב התרגשות".
 
אשת הזוכה טרם יודעת על דבר הזכייה, "זו המתנה הכי יקרה שנתתי אי פעם לאישה ביום האהבה, היא כ"כ תשמח ותתרגש".
 
הזוכה, בשנות ה-30 לחייו, תושב מרכז הארץ נשוי + 2, עובד כשכיר בחברה גדולה, מילא טופס לוטומט.
 
כשנשאל מה בכוונתו לעשות עם הכסף אמר כי קודם כל הוא מעוניין לתרום חלק מהכסף לבית החולים לילדים "שניידר". "יש לי קשר רגשי לבית החולים הזה ואחד החלומות הגדולים שלי היה לתרום להם כמה שיותר כסף, על מנת שהם יוכלו לעזור לכמה שיותר ילדים להבריא". מעבר לכך אמר כי הוא יכסה את המשכנתא ויעזור למשפחתו.

שגיאת Web Part: לאחד ממאפייני ה- Web Part תבנית שגויה. ל- Windows SharePoint Services אין אפשרות לבטל את סידרת ה- Web Part. בדוק את תבנית המאפיינים ונסה שנית.

פרטי שגיאה:
[WebPartPageUserException: לאחד ממאפייני ה- Web Part תבנית שגויה. ל- Windows SharePoint Services אין אפשרות לבטל את סידרת ה- Web Part. בדוק את תבנית המאפיינים ונסה שנית.]
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.WebPart.ParseXml(XmlReader reader, Type type, String[] links, SPWeb spWeb)
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.WebPart.ParseCompressed(SPWebPartManager manager, XmlNamespaceManager xmlnsManager, Byte[] personal, Byte[] global, String[] links, Type type, SPWeb spWeb)
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.BinaryWebPartSerializer.SerializedWebPart..ctor(SPWebPartManager webPartManager, XmlNamespaceManager xmlnsManager, Byte[] sharedData, Byte[] userData, String[] links, Type type, SPWeb spWeb)
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.BinaryWebPartSerializer.Deserialize(SPWebPartManager webPartManager, XmlNamespaceManager xmlnsManager, Byte[] userData, Byte[] sharedData, String[] links, Type type, SPWeb spWeb)
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.SPWebPartManager.CreateWebPartsFromRowSetData(Boolean onlyInitializeClosedWebParts)

[Exception: אין אפשרות ליצור XmlSerializers עבור Web Part זה.]
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.TypeCacheEntry.get_FailedXmlSerializer()
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.TypeCacheEntry.CheckFailedEntry(XmlSerializer& xmlSerializer)
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.TypeCacheEntry.get_XmlSerializer()
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.WebPart.ParseXml(XmlReader reader, Type type, String[] links, SPWeb spWeb)