חיפוש
מפעל הפיס חדשות נחנך מרכז פיס לספורט ונופש בגן יבנה

נחנך מרכז פיס לספורט ונופש בגן יבנה

תאריך פרסום:
14/06/2017

ביום שלישי, 13 ביוני 2017, התקיים טקס חנוכת מרכז פיס לספורט ונופש בגן יבנה, במעמד יו"ר מפעל הפיס, אלוף (מיל') עוזי דיין וראש המועצה המקומית גן יבנה, מר דרור אהרון.

בהקמת מרכז הספורט והנופש של גן יבנה הושקעו 26 מליון שקלים. החלק הארי, בסך של 15.5 מיליון ₪, הינו תקצוב עצמי של הרשות המקומית, אשר השכילה להכיר בצורך של התושבים במרכז עשיר ופעיל. 10.5 מיליון שקלים הוקצו ע"י מפעל הפיס.
 
המרכז כולל מבנה מקורה ובו בריכה חצי אולימפית ובריכת פעוטות, סאונות, חדר כושר מדוגם, אולם חוגים, אולם ספינינג, מדשאות מוצללות ועוד.
 
המרכז תוכנן על ידי משרד האדריכלים V5. הבנייה בוצעה על ידי חברת "י. לרר הנדסה בע"מ". המתחם ייחודי לא רק במכלוליו ובציוד המקצועי שהוא כולל, אלא גם ברמת ההנגשה הניכרת לנכים, לרבות הבריכה עצמה שכוללת אמצעי הורדה הידראוליים למים ושאר אמצעים.
 
המתחם שהחל פעילות ב-1 ביוני, כבר מונה כ-1,700 מנויים מסוגים שונים.
 
דרור אהרון ראש המועצה: "לנו זה חלום שהתגשם, לא פחות מכך. תושבי גן יבנה ראויים למתחם מדוגם שנחשב אחד המשמעותיים והמוצלחים בסביבה. תודה למפעל הפיס על תמיכתו לאורך כל הדרך".
 
אלוף (מיל') עוזי דיין יו"ר הפיס, אמר כי תענוג להגיע למועצה שיודעת לעזור לעצמה, לדבריו, ראש המועצה וחברי המועצה יודעים לממש בצורה יעילה את מענקי הפיס. לדברי דיין מפעל הפיס הקצה משנת 2,000 כ – 66.5 מיליון ₪ לגן יבנה למיזמים בתחומי החינוך, ספורט, ונוער.

בתמונה: מבנה מרכז פיס לפנאי ולספורט בתמונה: מבנה מרכז פיס לפנאי ולספורט