חיפוש
מפעל הפיס חדשות אינטואיציה זה שם המזל

אינטואיציה זה שם המזל

תאריך פרסום:
14/09/2017

תושב הגליל העליון זכה בפרס הראשון בלוטו, 22.4 מיליון ₪, לאחר ששלח את אותו הטופס פעמיים!

 
תושב מאחד מישובי הגליל העליון, בן 55 נשוי ואב לשלשה ילדים, זכה בפרס הראשון, 22.4 מיליון ₪ בהגרלת הלוטו שהתקיימה ביום שלישי 12.9.17.
 
הזוכה, מנהל שכיר בסקטור הציבורי, שלח שני טפסי דאבל לוטו זהים. כל טופס זיכה אותו בזכייה של 11.2 מיליון ₪. הזוכה הנרגש סיפר כי הייתה לו תחושה שהטופס שהוא שולח הוא טופס עם מזל, ולכן ביקש מהמוכר בדוכן להדפיס לו שוב את אותו הטופס. והוסיף: "הבת שלי סיפרה לי השבוע, שהיא חלמה שליד הבית עומדת מכונית לבנה וסוס לבן מסתובב סביב המכונית. זה גם היה סימן למזל. אכן, המזל שיחק לי פעמיים. כספי הזכייה יעזרו לי למחוק את המשכנתא שרובצת עלי, למשפחה ולילדים שלי בלימודים באוניברסיטה וברכישת דירות".
 
הזוכה רכש שני טפסי דאבל לוטו, כל טופס ב – 58 ₪ . לדבריו, הוא מילא את הטופס ידנית ובחר במספרים אקראיים. "מעולם לא יצאתי לטיול בחו"ל, עכשיו תהיה לי הזדמנות לצאת עם כל משפחתי לחופשה חלומית בחו"ל".
 
בהגרלת הלוטו שהתקיימה ביום שלישי 12.9.17 היו חמישה זוכים בפרס הראשון. ארבעה בדאבל לוטו, ואחד בטופס רגיל. במפעל הפיס מחכים לבואם של שאר הזוכים.

שגיאת Web Part: לאחד ממאפייני ה- Web Part תבנית שגויה. ל- Windows SharePoint Services אין אפשרות לבטל את סידרת ה- Web Part. בדוק את תבנית המאפיינים ונסה שנית.

פרטי שגיאה:
[WebPartPageUserException: לאחד ממאפייני ה- Web Part תבנית שגויה. ל- Windows SharePoint Services אין אפשרות לבטל את סידרת ה- Web Part. בדוק את תבנית המאפיינים ונסה שנית.]
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.WebPart.ParseXml(XmlReader reader, Type type, String[] links, SPWeb spWeb)
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.WebPart.ParseCompressed(SPWebPartManager manager, XmlNamespaceManager xmlnsManager, Byte[] personal, Byte[] global, String[] links, Type type, SPWeb spWeb)
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.BinaryWebPartSerializer.SerializedWebPart..ctor(SPWebPartManager webPartManager, XmlNamespaceManager xmlnsManager, Byte[] sharedData, Byte[] userData, String[] links, Type type, SPWeb spWeb)
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.BinaryWebPartSerializer.Deserialize(SPWebPartManager webPartManager, XmlNamespaceManager xmlnsManager, Byte[] userData, Byte[] sharedData, String[] links, Type type, SPWeb spWeb)
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.SPWebPartManager.CreateWebPartsFromRowSetData(Boolean onlyInitializeClosedWebParts)

[Exception: אין אפשרות ליצור XmlSerializers עבור Web Part זה.]
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.TypeCacheEntry.get_FailedXmlSerializer()
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.TypeCacheEntry.CheckFailedEntry(XmlSerializer& xmlSerializer)
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.TypeCacheEntry.get_XmlSerializer()
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.WebPart.ParseXml(XmlReader reader, Type type, String[] links, SPWeb spWeb)