חיפוש
מפעל הפיס חדשות מלגות בסכום של 760 אלף ₪ לסטודנטים ביוקנעם

מלגות בסכום של 760 אלף ₪ לסטודנטים ביוקנעם

תאריך פרסום:
14/10/2018

ביום חמישי, ה-11 באוקטובר 2018, התקיים טקס הענקת מלגות מפעל הפיס ל-76 סטודנטים, בשיתוף עיריית יוקנעם. במסגרת קבלת המלגה, הסטודנטים מתנדבים למען הקהילה בעיר ומרחיבים בכך את מעגל הנתינה והתרומה לקהילה של מפעל הפיס.

מלגות בסכום של 760 אלף ₪ הוענקו בסוף השבוע ל- 76 סטודנטים תושבי יוקנעם. המלגות ניתנו על ידי מפעל הפיס ועיריית יוקנעם. כל מלגה היא בסכום של 10,000 ₪, כך שמפעל הפיס מממן 5,000 ₪ ועיריית יוקנעם מממנת 5,000 ₪ בשיתוף עם פרויקט פר"ח.

הסטודנטים מקבלי המלגות תרמו לקהילה 130 שעות בשנה בתחומי חינוך ורווחה. בכך מתרחבת התרומה לקהילה ומשפיעה לטובה על מעגלים נוספים.

בטקס השתתפו הסטודנטים מקבלי המלגות, ראש העיר סימון אלפסי, אשר הודעה למפעל הפיס על שיתוף הפעולה רב השנים ותמיכת מפעל הפיס בעשרות פרויקטים בבניית בתי ספר, גני ילדים, מועדוני נוער, מרכזים קהילתיים ובנושאי תרבות וספורט העיר.

משה בהגאון, דובר מפעל הפיס, ציין כי הסטודנטים משלבים לימודים ותרומה לקהילה והם שותפים למיזם "מעגלי נתינה" של מפעל הפיס עם הרשויות המקומיות שבו משתתפים כ-13 אלף סטודנטים בכל הארץ המחוללים שינוי חברתי בחברה הישראלית.

בתמונה: סימון אלפסי ראש העיר ומשה בהגאון דובר מפעל הפיס מעניקים מלגה בתמונה: סימון אלפסי ראש העיר ומשה בהגאון דובר מפעל הפיס מעניקים מלגה