חיפוש
מפעל הפיס חדשות המורה של המדינה

המורה של המדינה

תאריך פרסום:
15/06/2015

אלי דדון, מנכ"ל מפעל הפיס, העניק את אות המורה המצטיין במסגרת תחרות "המורה של המדינה" לאייל סיני מורה לפיסיקה במודיעין

 
אלי דדון, מנכ"ל מפעל הפיס, העניק את אות המורה המצטיין (11.6) לאייל סיני מורה לפיסיקה בתיכון עירוני ב' במודיעין, במסגרת תחרות המורה של המדינה.

אייל סיני הוא מורה מוערך במקצועו, נחשב למסור מאוד לתלמידיו ומסייע להם בכל עת בלימוד והבנת המקצוע. אייל סיני מציין כי הוא מכיר אישית כל תלמיד ותלמיד. הוראת ומקצוע הפיסיקה, הוסיף אייל סיני, אינה עוד מקצוע שנלמד בכיתה, אלא, מהווה הזדמנות בין תלמידיו לפתח את היכולות שלהם בחשיבה שתועיל להם בהמשך דרכם.

אלי דדון, מנכ"ל מפעל הפיס, ציין כי אייל סיני ראוי לקבל את אות המורה של המדינה. "דרכו של אייל בהוראה היא ייחודית, ולמדינת ישראל חשוב שיהיו תלמידים רבים הלומדים 5 יחידות לבגרות בפיסיקה.

"בוגרי מגמת הפיסיקה והמדעים יובילו בעתיד את הפיתוח הטכנולוגי של מדינת ישראל", הדגיש דדון.

שגיאת Web Part: לאחד ממאפייני ה- Web Part תבנית שגויה. ל- Windows SharePoint Services אין אפשרות לבטל את סידרת ה- Web Part. בדוק את תבנית המאפיינים ונסה שנית.

פרטי שגיאה:
[WebPartPageUserException: לאחד ממאפייני ה- Web Part תבנית שגויה. ל- Windows SharePoint Services אין אפשרות לבטל את סידרת ה- Web Part. בדוק את תבנית המאפיינים ונסה שנית.]
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.WebPart.ParseXml(XmlReader reader, Type type, String[] links, SPWeb spWeb)
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.WebPart.ParseCompressed(SPWebPartManager manager, XmlNamespaceManager xmlnsManager, Byte[] personal, Byte[] global, String[] links, Type type, SPWeb spWeb)
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.BinaryWebPartSerializer.SerializedWebPart..ctor(SPWebPartManager webPartManager, XmlNamespaceManager xmlnsManager, Byte[] sharedData, Byte[] userData, String[] links, Type type, SPWeb spWeb)
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.BinaryWebPartSerializer.Deserialize(SPWebPartManager webPartManager, XmlNamespaceManager xmlnsManager, Byte[] userData, Byte[] sharedData, String[] links, Type type, SPWeb spWeb)
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.SPWebPartManager.CreateWebPartsFromRowSetData(Boolean onlyInitializeClosedWebParts)

[Exception: אין אפשרות ליצור XmlSerializers עבור Web Part זה.]
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.TypeCacheEntry.get_FailedXmlSerializer()
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.TypeCacheEntry.CheckFailedEntry(XmlSerializer& xmlSerializer)
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.TypeCacheEntry.get_XmlSerializer()
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.WebPart.ParseXml(XmlReader reader, Type type, String[] links, SPWeb spWeb)