חיפוש
מפעל הפיס חדשות מהמנגל של יום העצמאות - למפעל הפיס!

מהמנגל של יום העצמאות - למפעל הפיס!

תאריך פרסום:
15/05/2016

4 שותפים לפרס הראשון בלוטו - 32 מיליון ₪!
השותפים, שזכו ב-8 מיליון ₪: "הזכייה לא תשנה את החיים השלווים שלנו".

 
ארבעה שותפים מאזור המרכז הם הזוכים הגדולים בפרס הראשון בלוטו: 32 מיליון ₪.
אחד הזוכים: "בדקתי את הטופס אחרי המנגל. חגגנו יום עצמאות לאומי ועכשיו יוצאים לעצמאות כלכלית".
 
הזוכים בפרס הגדול בלוטו, 32 מיליון ₪, בהגרלה שהתקיימה ביום שלישי 10.5.16 הגיעו ביום ראשון, ה-15.5.16, בשעות הצהריים לבית מפעל הפיס לקבל את פרסי זכייתם.
 
4 הזוכים השותפים הם בשנות ה-50 לחייהם, שכירים מבוססים מאזור המרכז, נשואים כולם ובמשותף הורים ל-11 ילדים. כל אחד מן השותפים השקיע 16 ₪ בטופס דאבל לוטו שעלה 64 ₪ סה"כ.
 
אל מחלקת הזכיות של מפעל הפיס הגיעו 2 מהשותפים. לשאלה היכן שני השותפים האחרים הם השיבו: "בעבודה".
אחד השותפים סיפר: "אתמול, אחרי המנגל של יום העצמאות, בדקתי את הטופס וראיתי שניחשתי את כל ששת המספרים והמספר הנוסף. מרוב התרגשות, רצתי לביתו של אחד השותפים, המתגורר בסמוך אלי שיבדוק את הטופס, ואכן, גם הוא אישר שיש לנו זכייה גדולה". מיד קראו לשאר השותפים, שגם הם בדקו את הטופס.
 
"לאחר שהם אישרו כי אנחנו הזוכים, התחלנו להאמין שאנחנו הזוכים הגדולים בפרס הראשון בלוטו. חגגנו את יום העצמאות הלאומי ועכשיו יצאנו לעצמאות כלכלית", הכריזו השותפים.
 
לשאלה מה יעשו עם כספי הזכייה ענו: "דבר ראשון, עוצרים וחושבים. הזכייה לא תשנה את החיים השלווים שלנו, נמשיך לעבוד כרגיל, אנחנו יודעים להעריך כל שקל. יש לכל אחד ילדים בגלאי שנות ה-20 והם יוכלו ללמוד באוניברסיטה ללא עול של שכר לימוד, ובבוא היום כשירצו להתחתן, נרכוש להם דירות ואת כל מה שצריך זוג צעיר לתחילת הדרך".

שניים מהשותפים הזוכים ב- 32 מיליון ₪.