חיפוש
מפעל הפיס חדשות פתיחת העונה הרביעית בפרויקט "פיס בקהילה"

פתיחת העונה הרביעית בפרויקט "פיס בקהילה"

תאריך פרסום:
16/10/2013

קבוצת גלבוע גליל מליגת העל בכדורסל הגיעה למשחק ראווה עם תלמידי בית הספר "שקד" בקיבוץ שדה אליהו

 

קבוצת הכדורסל גלבוע גליל מליגת העל בכדורסל הגיעה ביום שלישי, ה-15.10.13 יחד עם המאמן רביב דרוקר לבית הספר העל יסודי "שקד" בקיבוץ שדה אליהו בעמק בית שאן כחלק מפרויקט "פיס בקהילה" של מפעל הפיס ומנהלת ליגת העל בכדורסל.
 
זוהי השנה הרביעית של הפרויקט, במסגרתו התקיים משחק ראווה בין נבחרת בית הספר לבין קבוצת גלבוע גליל עם תוצאה מפתיעה של  47:36 לטובת נבחרת בית הספר. האירוע נערך בהשתתפות ראש מועצת עמק מעיינות יורם קרין, יו"ר מפעל הפיס אלוף (מיל') עוזי דיין, מנכ"ל מנהלת הליגה עדלי מרכוס ומנהל בית הספר בועז שוורץ.
 
רביב דרוקר מאמן הקבוצה אמר לתלמידים כי "אני מאושר להיות כאן היום, חשוב לעסוק בספורט בהגינות. מצוינות בספורט תביא למצוינות והישגים בלימודים."
 
אלוף (מיל') עוזי דיין יו"ר מפעל הפיס אמר כי "הספורט מבטא חתירה להישגיות, לנחישות וניצחון. גם בלימודים יש צורך בהתמדה ובנחישות  בכדי להגיע להישגים".
 
בועז שוורץ מנהל בית הספר הודה לכל הגורמים השותפים לחוויה המרגשת וציין כי "בית הספר מחנך למצוינות , לערכים ולנתינה לזולת. ספורט הוא ערך שניתן לחברו לחינוך".
 
בתום המשחק ירדו תלמידי בית הספר לפגוש  את השחקנים, אותם הם בדרך כלל רואים על גבי מרקע הטלוויזיה, להצטלם איתם ולקבל תמונות וחתימות.

אלוף (מיל') עוזי דיין יו''ר מפעל הפיס וראש מועצת עמק מעיינות יורם קרין עם שחקני שתי הקבוצות.