חיפוש
מפעל הפיס חדשות פרויקט חדש של מפעל הפיס עיצוב אופנה ישראלית

פרויקט חדש של מפעל הפיס עיצוב אופנה ישראלית

תאריך פרסום:
20/05/2015

מפעל הפיס מזמין מעצבי אופנה צעירים להגיש מועמדות לפרויקט עיצוב קולקציית הלבשה חדשה

המעצבים שייבחרו יזכו למענק כספי להפקת הקולקציה ולהצגתה בשבוע האופנה בתל אביב.
 
מפעל הפיס משיק פרויקט חדש שמטרתו לתמוך במעצבי אופנה ישראלים. במסגרת הפרויקט, מפעל הפיס מזמין מעצבי אופנה להגיש הצעות לעיצוב קולקציית הלבשה חדשה, הכוללת לפחות 10-8 מערכות לבוש. 
 
ועדה אמנותית מקצועית שתמונה על ידי מפעל הפיס תבחן את ההצעות שיוגשו ותבחר מתוכן עד 7 מעצבי אופנה שיזכו למענק בסך של עד 150 אלף ₪ לעיצוב והפקת קולקציית ההלבשה החדשה. המעצבים שיבחרו יזכו ללווי מקצועי ועסקי עפ"י צרכיהם.
 
הקולקציות החדשות יוצגו בשבוע האופנה גינדי TLV שיתקיים בחודש אוקטובר 2015 בניהולו ויוזמתו של מר מוטי רייף.
את ההצעות למועמדות לפרויקט ניתן להגיש מ- 20 במאי ועד 21 ביוני בשעה 15:00, באתר מפעל הפיס.
 
דולין מלניק, מנהלת אגף התרבות והאמנות במפעל הפיס: "אנחנו נרגשים להשיק פרויקט חדש שמעניק  למעצבי אופנה צעירים רשת בטחון כלכלית ראשונית והכוונה מקצועית של טובי המעצבים בארץ. תמיכה כספית בהפקת קולקציה זה רק שלב ראשון ובסיסי במהלך כולו, המטרה העיקרית היא להנחות אותם ולסייע להם לבנות מותג משמעותי שיאפשר להם להישאר בתחום ולפרוח. תחום עיצוב האופנה בישראל לא זוכה לתמיכה גדולה של גורמים ציבוריים. עד היום עסקה מועצת הפיס בתמיכה, עידוד וייזום של יוצרים מתחומי מחול, תיאטרון, ספרות, שירה, קולנוע ועוד וזוהי הפעם הראשונה בה אנו עוסקים בתמיכה במעצבי אופנה. לפני שיצאנו לדרך התייעצנו עם הרבה מאד גורמים מקצועיים מהאקדמיה והשוק העסקי. גילינו תחום רעב וחסר ואני רוצה להודות לכל מי שהעניק לנו מניסיונו".

שימו לב, מועד ההגשה הוארך
עד: 21.6.15 בשעה 15:00.