חיפוש
מפעל הפיס חדשות נמצא הזוכה בלוטו בסך 11.2 מיליון ₪

נמצא הזוכה בלוטו בסך 11.2 מיליון ₪

תאריך פרסום:
20/11/2017

אשדוד מצלצלת פעמיים: זוג גמלאים בני 65, מאשדוד, הגיעו למשרדי מפעל הפיס, למעלה מחודשיים לאחר מועד פרסום המספרים הזוכים * נרגשים חיבקו את מנהל מחלקת הזכיות: "כמעט וזרקתי את הכד עם הניירות ביניהם טופס הזכייה" * ו'לא, אין להם כוונה לבזבז את סכום הזכייה. מתכוונים להמשיך להתנדב בקהילה. מקסימום ייסעו לחו"ל גם בחנוכה'

 
עד בוקר יום שני, ה-20/11/2017 נמשכו מאמצי החיפושים של מפעל הפיס אחר האלמונים שזכו בהגרלת הלוטו שנערכה ביום שלישי, 12/9/17, בסכום של 11.2 מיליון שקלים. בהגרלה זכו חמישה בפרס הראשון שעמד על 28 מיליון שקלים בלוטו ועוד 56 מיליון שקלים בדאבל לוטו. זוכה אחד מתוך החמישה מילא טופס רגיל ואילו ארבעת האחרים מילאו דאבל לוטו. כולם הגיעו תוך שבוע לקבל את זכייתם.
 
במהלך שעות הבוקר של יום שני, לאחר ראיון עם שי לירז, מנהל השיווק של הלוטו, ששיתף בתלאות החיפוש אחר הזוכים, הגיעו לבית מפעל הפיס זוג גמלאים, 65, מאשדוד. הזוג, להם 4 ילדים נשואים ונכדים, חיבקו בהתרגשות את דוד אוחנה, מנהל מחלקת הזכיות. "כמעט וזרקתי את הכד עם כל הניירות מהמטבח", סיפרה האישה. בין שאר הניירות היה מונח גם טופס הזכייה. הבוקר, במהלך הראיון שמבקש את הזוכים האלמונים, החישה האישה את צעדיה אל המטבח, פשפשה בכד החשבונות ורשימות גנוזות אחרות ושלפה את הטופס. "נכנסתי לאתר מפעל הפיס במחשב אל רשימת ההגרלות. חיפשתי את ההגרלה מיום 12 בספטמבר ואז הבנתי שאנחנו מחזיקים בידנו את הטופס שכל המדינה מחפשת אותו".
 
הזוג, לא טרח לבדוק את הטופס מאחר שלטענתם 'מעולם לא האמינו שיזכו', מה גם שהזכייה הקודמת, על סך 20 מיליון שקלים, שייכת לזוג מאשדוד. את הטופס רכשה האישה טופס לוטומטי, תמורת 64 ₪, במרכז 'כלניות' באשדוד, כשיצאה לקנות לעצמה שתייה כשהתעייפה מהסידורים.
 
כשנשאל הזוג ולגבי התכניות לעתיד: "גם כגמלאים, אין לנו רגע פנאי, אנחנו מתנדבים בקהילה ומסייעים לבני נוער ולמבוגרים, נמשיך בשגרת החיים שלנו. כסף לא ישנה אותנו. לא נבזבז את הכסף, נעשה בו שימוש מושכל". הזוכים אמרו כי, הם מרבים לנסוע לטיולים בארץ ובחו"ל. "עכשיו נתכנן לנו טיול וחופשה בחו"ל גם בחנוכה ולא רק בקיץ".

בתמונה: הזוכה בפרס הראשון בלוטו
בתמונה: הזוכה בפרס הראשון בלוטו