חיפוש
מפעל הפיס חדשות 20 סטודנטים מלב השרון קיבלו מלגות לימודים

20 סטודנטים מלב השרון קיבלו מלגות לימודים

תאריך פרסום:
21/05/2018

ביום חמישי, ה-17/5/2018, הוענקו מלגות לימודים ל-20 סטודנטים תושבי המועצה האיזורית לב השרון.

המלגות בסך 10,000 ₪ לכל סטודנט הוענקו בשיטת המצ'ינג על ידי מפעל הפיס (5,000 ₪) והמועצה האזורית (5,000 ₪), כאשר מפעל הפיס והמועצה המקומית לב השרון השקיעו כל אחד סכום של 100,000 ₪.

בטקס המרגש השתתפו עמרי לוטן מנכ"ל מפעל הפיס, עמיר ריטוב ראש המועצה האזורית לב השרון, יצחק יצחק סגן ראש המועצה, ארז גרנית מנהל תחום מלגות ומענקים במפעל הפיס והסטודנטים מקבלי המלגות.

עמרי לוטן מנכ"ל מפעל הפיס אמר במהלך הטקס: "הסטודנטים מקבלי המלגות הם ההשקעה הכי מוצלחת של מפעל הפיס בחברה הישראלית, כי ההשכלה היא ההזדמנות השווה בחיים. הסטודנטים מקבלי המלגות תורמים לקהילה כבר בזמן לימודיהם ומהווים כוח משימה חברתי של הרשות המקומית".
עוד לדברי עמרי לוטן: "מפעל הפיס והרשויות המקומיות ימשיכו להקצות כל שנה יותר מ- 100 מיליון ₪ למלגות להשכלה גבוהה ולקבל את ההתנדבות בקהילה של המלגאים ובכך לחזק את החברה בישראל".

עמיר ריטוב ראש המועצה האזורית לב השרון הודה למפעל הפיס על המיזם החשוב וציין כי המועצה החליטה להמשיך את מיזם המלגות עם מפעל הפיס גם בשנת הלימודים תשע"ט. לדבריו, התרומה לקהילה של מקבלי המלגות היא מאוד משמעותית ומסייעת לקידום נושאים חברתיים.

בתמונה: עמיר ריטוב, עמרי לוטן, ארז גרניט (במרכז) עם הסטודנטים מקבלי המלגות
בתמונה: עמיר ריטוב, עמרי לוטן, ארז גרניט (במרכז) עם הסטודנטים מקבלי המלגות