חיפוש
מפעל הפיס חדשות אב ובנו מאזור הדרום זכו ב-22 מיליון ₪ בלוטו

אב ובנו מאזור הדרום זכו ב-22 מיליון ₪ בלוטו

תאריך פרסום:
22/09/2013

האב בשנות ה 70 לחייו ובנו בן ה 35 מנהלים עסק משותף וטרם סיפרו ליתר בני המשפחה אודות הזכייה

 
אב ובנו מאזור הדרום זכו ב-22 מיליון שקלים בהגרלת הלוטו שנערכה ב- 3.9.13, ערב לפני תחילת השנה החדשה. 
 
האב בשנות ה 70 לחייו ובנו בן ה-35 לא האמינו שהם יזכו: "תמיד אמרתי לבן שלי שלא יכול להיות שיש זוכים בלוטו והנה זה קרה לנו ביום אחד".  השניים, אשר עובדים ביחד בעסק בתחום השיווק עוד לא חשבו איך לספר לבני המשפחה, כולל ליתר האחים ,אבל מבטיחים כי הם ימשיכו לעבוד וינהלו את חייהם בלי שינויים.  "אנחנו מודים כי הסכום יעזור לעסק להתפתח , אין ספק שאנחנו מסודרים עכשיו" אמר האב והוסיף: "הכסף הזה ישמש את בני בצורה הרבה יותר טובה. הוא צריך את זה יותר ממני.אני מבטיח לעזור לארבעת ילדי האחרים".
 
הזוכים גילו שזכו כמה ימים לאחר ההגרלה: "הטופס היה בארנק, הלכתי לבית הכנסת לתפילות החג ולא ידעתי שיש לי "אוצר" בבית". השנים אשר גרים כאמור בישוב  ליד אשקלון  בו לטענתם כולם מכירים את כולם, לא בטוחים כיצד יגיבו השכנים. "אנחנו צריכים לחשוב טוב איך להתנהל עתה כדי שלא לעורר תשומת לב, אבל ממילא אין לנו חלומות מיוחדים וגדולים שתכננו להגשימם עם הכסף".
 
האב סיפר לאנשי מפעל הפיס כי כאשר בישר לבנו את בשורת הזכייה, תגובתו הייתה :  "זה רק מספר וזכייה – הכול גורל משמים. הבריאות הרבה יותר חשובה ואין מחיר לבריאות.... למרות שהרבה יותר קל להיות בריא שאתה מסודר", הוסיף הבן.