חיפוש
מפעל הפיס חדשות המזל שיחק פעמיים

המזל שיחק פעמיים

תאריך פרסום:
22/05/2016

תושב המרכז זכה בפרס הראשון בלוטו, 5 מיליון ₪, 5 שנים לאחר זכייה ב-8 מיליון ₪ בלוטו!

 
תושב גוש דן שזכה ב-8 מיליון ₪ המשיך לקום לעבודה ב-6 בבוקר ולמלא לוטו. השבוע זה השתלם כאשר זכה בפעם השנייה בחייו בפרס הגדול: 5 מיליון ₪.
 
תושב גוש דן, נשוי ואב לשישה ילדים ונכדים, זכה בפרס הראשון, 5 מיליון ₪ בהגרלת הלוטו שהתקיימה ביום שלישי 17.5.16.
הזוכה, בעל עסק עצמאי, מכיר היטב את משרדו של דוד אוחנה, מנהל מחלקת הזכיות במפעל הפיס כאשר התייצב לקבל זכייה בפרס הראשון בלוטו, 8 מיליון ₪, גם בשנת 2011.
 
הזוכה סיפר: "הזכייה הראשונה לא שינתה את חיי, והמשכתי בעבודתי כרגיל. כל בוקר הייתי מתייצב בשעה 6 בבוקר במקום העבודה יחד עם העובדים שלי, עד עצם היום הזה. הזכייה הראשונה הגיעה כשפתחתי את העסק העצמאי שלי, והיא סייעה לי לבסס אותו. בעזרתה גם עזרתי למשפחה ולילדים שלי בלימודים באוניברסיטה וברכישת דירות".
 
הזוכה המשיך: "המשכתי למלא לוטו פעם בשבוע וכאיש מאמין הייתי לי תחושה חזקה שאזכה שוב. הפעם הייתי מוכן להתפשר על הזכייה בפרס השני, אך מזלי שיחק לי וגם הפעם זכיתי בפרס הראשון", הוא הוסיף בחיוך. ולשאלה מה יעשה עם כספיי הזכייה הפעם, השיב: "בעוד כמה שנים אני פורש לפנסיה, והכסף יעזור לי לחיות יפה. אולי גם אפתיע את נכדיי ובחופש הגדול אקח אותם לטיול בחו"ל, אולי לאולימפיאדה."
 
הזוכה רכש טופס שיטתי 8 ב- 87.20 ₪ ולכן נוספו לזכייתו ב- 5 מיליון ₪ עוד 56,865 ₪.
 
על פי היועץ הסטטיסטי של מפעל הפיס, ד"ר חיים מלמד: "כל הגרלה עומדת בפני עצמה מבחינת ההסתברויות הסטטיסטיות שלה, ואינה אמורה להיות תלויה בתוצאות הגרלה אחרת. "מאות אלפים משתתפים בהגרלות הלוטו בישראל מגבירים משמעותית את הסיכוי שתופעה כזאת אכן תקרה. בזכות הכמות הרבה מאד של המשתתפים בהגרלת הלוטו ופרק זמן של כ-5 שנים בין 2 הזכיות, אי אפשר להגדיר את האירוע המסוים הזה כתופעה חריגה באופן קיצוני. תופעת ה"זוכה פעמיים ב-5 שנים" אכן תקרה בפועל, כך שלכל המשתתפים שכבר זכו יש עדיין סיכוי טוב לזכות שוב".