חיפוש
מפעל הפיס חדשות נחנך מרכז פיס לתרבות בנתניה

נחנך מרכז פיס לתרבות בנתניה

תאריך פרסום:
23/05/2017

7,000 תושבי שכונת גלי ים בנתניה זכו במרכז תרבות ממפעל הפיס. משנת 2,000 קיבלה נתניה 280 מיליון ₪ ממפעל הפיס

 
בטקס חגיגי בהשתתפות מרים פיירברג-איכר ראש העיר נתניה, אלוף (מיל') עוזי דיין יו"ר מפעל הפיס, אלי דלל מ"מ ראש העיר, סגני ראש העיר וחברי המועצה נחנך ביום שלישי 23.5.17 בית פיס לתרבות בשכונת גלי ים בנתניה.
 
בית הפיס לתרבות משרת כ -7,000 תושבים מהשכונה, והוא משמש לפעילות תרבות, מופעים, הצגות, כנסים, חוגים ואולם למחול. מפעל הפיס מימן את בניית כל המרכז הקהילתי ב- 7 מיליון ₪.
 
מרים פיירברג–איכר ראש העיר, הודתה לעוזי דיין על הסיוע הרב שהעיר מקבלת ממפעל הפיס. בעזרת הסיוע נבנו ברחבי העיר בתי ספר, גני ילדים, מועדוני נוער, מגרשי ספורט, ספריות, ומרכזים קהילתיים. ראש העיר הדגישה כי מפעל הפיס הוא כיום בין הגופים הבודדים המאחד את כל החברה הישראלית ופועל רבות לצמצום הפערים ולמתן הזדמנויות שוות לילדים ובני נוער בכל מקום בארץ. ראש העיר שיבחה את עבודת נציגי הציבור של השכונה המשפיעה באופן משמעותי על איכות החיים של תושבי השכונה.
 
אלוף (מיל') עוזי דיין יו"ר מפעל הפיס ציין כי נתניה וראש העיר בראשה ידועה במסורת של עשייה חינוכית ותרבותית, ומפעל הפיס שמח להיות שותף לחזון של העיר היודעים להעניק תוכן חינוכי וערכי לתושביה. דיין הוסיף כי סיוע מפעל הפיס לנתניה משנת 2,000 מסתכם בכ – 280 מיליון ₪.
 
באותו יום חנכו ראש העיר ועוזי דיין את מרכז הפיס הקהילתי בבית הספר ע"ש אילן רמון.

בתמונה: מבנה בית הפיס לתרבות בתמונה: מבנה בית הפיס לתרבות