חיפוש
מפעל הפיס חדשות נחנך בית פיס לתרבות באולפנת הרא"ה ברמת גן

נחנך בית פיס לתרבות באולפנת הרא"ה ברמת גן

תאריך פרסום:
24/05/2016

בטקס חגיגי בהשתתפות ראש העיר ישראל זינגר, אלוף (מיל') עוזי דיין יו"ר מפעל הפיס , משה בודגה מנכ"ל העירייה, חברי מועצת העיר, הרב יעקב אריאל רב העיר

 
בניית בית הפיס לתרבות היא ברמה איכותית עם דגש לנגישות לאוכלוסיה עם מוגבלויות. בית התרבות משמש להרצאות והצגות לתלמידות האולפנה ולתושבי האזור בשעות הערב והלילה. מפעל הפיס סייע בבניית מרכז התרבות ב- יותר מ- 7 מיליון ₪ והרשות המקומית בכ- 3 מיליון ₪. שטחו של בית התרבות 555 מ"ר והוא מכיל 216 מקומות ישיבה.
 
ישראל זינגר ראש העיר הודה לעוזי דיין על הסיוע הרב שהעיר מקבלת ממפעל הפיס. בעזרת הסיוע נבנו ברחבי העיר בתי ספר, גני ילדים, מועדוני נוער, ספריות, ומרכזים קהילתיים. ראש העיר הדגיש כי מפעל הפיס הוא כיום בין הגופים הבודדים המאחד את כל החברה הישראלית ופועל רבות לצמצום הפערים ולמתן הזדמנויות שוות לילדים ובני נוער בכל מקום בארץ.
 
אלוף (מיל') עוזי דיין יו"ר מפעל הפיס ציין כי רמת גן וראש העיר בראשה ידועה במסורת של עשייה חינוכית ותרבותית, ומפעל הפיס שמח להיות שותף לחזון של פרנסי העיר היודעים להעניק תוכן ערכי לתושביה. הרב יעקב אריאל אמר בדברי ברכתו כי הוא מצפה שבית הפיס לתרבות יהיה מלא בתוכן של ערכים ותרבות. הנחה את הטקס הרב יהושע קמפינסקי ראש האולפנה.

בית פיס לתרבות  באולפנת הרא