חיפוש
מפעל הפיס חדשות תחרות עיצוב סימנייה בפייסבוק

תחרות עיצוב סימנייה בפייסבוק

תאריך פרסום:
26/01/2011

בימים אלה מקיים מפעל הפיס תחרות לעיצוב סימנייה לספרים במסגרת חגיגות עשור לפרס ספיר לספרות של מפעל הפיס. התחרות הינה נושאת פרסים ושופטיה הם: דוד טרטקובר, אבי גנור ופדי מרגי. מהרו להירשם

 
אוהבים לעצב להנאתם? חברים בפייסבוק? עכשיו זה הזמן להיכנס לתחרות שיזם מפעל הפיס במלאות עשור לפרס ספיר לספרות. במסגרת התחרות, שתתקיים עד ה-15.3.11, עלתה אפליקציה ייעודית בפייסבוק על גבי עמוד התרבות של מפעל הפיס "צריך פיס בתרבות". האפליקציה מזמינה את הגולשים לעצב סימנייה לספרים. שלושת המקומות הראשונים בתחרות ייבחרו על ידי וועדת שיפוט מקצועית ויזכו בפרסים כגון: iPad, ספר אלקטרוני ושוברי קנייה. הסימניה שתגיעה למקום הראשון תודפס במאות אלפי עותקים ותופץ ברשת החנויות של סטימצקי בחנויות הספרים.
 
כל משתתף יכול להגיש עיצוב אחד בלבד וכזה שעוצב על ידו, אותו יעלה לעמוד הפייסבוק. עיצוב הסימנייה יכול להתבצע ע"י שימוש בטכניקות שונות כגון גרפיקה ממוחשבת, רישום, צילום או כל צורה אחרת. לאחר סינון ראשוני של הסימניות יבחן צוות השיפוט המקצועי את הסימניות שיוגשו ויכריז על שלושת הזוכים במקומות הראשונים. צוות השופטים כולל את:

  1. דוד טרטקובר, מעצב, חתן פרס ישראל
  2. אבי גנור, אמן בתחום הצילום, עוסק במיתוג ואסטרטגיה
  3. פדי מרגי, מומחה למיתוג ועיצוב, מרצה בכיר במכון הטכנולוגי בחולון

 
הפרסים יוענקו לזוכים במעמד שייערך בבית מפעל הפיס או במקום אחר שיקבע.
 
פרס ספיר לספרות, שחוגג השנה עשור, נועד במטרה לעודד את הספרות העברית ואת תרבות הקריאה. זהו הפרס הספרותי בעל הערך הכספי הגבוה ביותר המוענק בישראל, כאשר השנה זוהי הפעם העשירית בה יחולק הפרס על ידי קרן מפעל הפיס, ע"ש פנחס ספיר, לכותר הטוב ביותר של השנה.