חיפוש
מפעל הפיס חדשות כפר סבא עושה כבוד למורים לחינוך מיוחד

כפר סבא עושה כבוד למורים לחינוך מיוחד

תאריך פרסום:
26/11/2017

מפעל הפיס בשיתוף עיריית כפר סבא, חילקו 200 אייפדים למורים לחינוך מיוחד, בעלות של 130,000 ₪

 
ביום רביעי (ה-22/11/2017), עיריית כפר סבא ומפעל הפיס העניקו 200 אייפדים בעלות של 130,000 ₪, למורים לחינוך מיוחד בכפר סבא.
 
האירוע התקיים במרכז אשכול פיס בכפר סבא, במעמד אושרת גני-גונן מנכ"לית העירייה, יפה בן דוד, מזכ"לית הסתדרות המורים, אלוף (מיל') עוזי דיין, יו"ר מפעל הפיס, אורי בן ארי, מייסד ונשיא קרן אתנה, רון כהן, סמנכ"ל השיווק של בנק מסד, אורלי פרומן מנהלת אגף החינוך בעיריית כפר סבא והמורות מקבלות האייפדים.
 
אלוף (מיל') עוזי דיין, יו"ר מפעל הפיס: "אנו שמחים לקחת חלק בפרויקט הייחודי בכפר סבא. מטרת הפרויקט היא להוביל את מערכת החינוך בכפר סבא לפדגוגיה חדשנית תוך הטמעה של טכנולוגיית המידע, לרווחת המורות והתלמידים בחינוך המיוחד בפרט. ערכים חשובים אלה של קידום החינוך, תואמים את ערכי הפיס". 
 
לדברי אורלי פרומן, מנהלת אגף החינוך בעיריית כפר סבא: "מטרת התכנית 'אייפד לכל מורה', היא להעצים את כל מורות החינוך המיוחד בכפר סבא בפרט. התוכנית הייחודית מאפשרת למורים לתקשר טוב יותר עם תלמידיהם. בנוסף, התוכנית מקנה גישה למגוון רחב של חומרי לימוד המשפיעים באופן משמעותי על חייהם של התלמידים. בעזרת האייפדים המורות והמורים מכינים תכניות לימודים מיוחדות לתלמידיהם".
 
התכנית 'אייפד לכל מורה' מתקיימת בשיתוף משרד החינוך - האגף לחינוך מיוחד, בהובלת מנהלת האגף הגב' רחלי אברמזון, האגף לטכנולוגיות מידע, בהובלת מר רוני דיין וקרן 'אתנה' המטפלת גם בתכנית השתלמות מקצועית מיוחדת של כ- 120 שעות שנתיות.
 
חלוקת האייפדים למורים בישראל, התאפשרה בזכות תרומתם של מפעל הפיס, קרן 'אתנה' ושותפיה, הקרן לקידום מקצועי של הסתדרות המורים, בנק מסד, הקרן המשפחתית ע"ש תד אריסון, קרן משפחת סילבן אדמס והרשויות המקומיות.

בתמונה: המורות המקבלות את מכשירי האייפדים
בתמונה: המורות המקבלות את מכשירי האייפדים