חיפוש
מפעל הפיס חדשות מילא טופס לוטו ב-11.60 ₪ וזכה ב-17 מיליון ₪

מילא טופס לוטו ב-11.60 ₪ וזכה ב-17 מיליון ₪

תאריך פרסום:
27/02/2013

הזוכה בשנות ה 30 לחייו, נשוי + 2 ועדיין מתגורר בבית הוריו, מילא את הטופס אמש והבוקר גילה שזכה ויוכל לעבור לגור בבית משלו.

"החלום הגדול שלי הוא לעשות את אשתי והילדים מאושרים"

 
הזוכה המאושר תושב מרכז הארץ, ממלא מידי פעם לוטו בסכום קבוע של: 11.60 ₪.
 
"המצב הכלכלי שלנו בבית אינו פשוט, אני עובד כשכיר ומקבל משכורת נמוכה ואשתי לא עובדת כלל. כאדם מאמין אני מקפיד להתפלל לאלוהים ולבקש ממנו עזרה עבורי ועבור בני משפחתי. אני עובד קשה אך מאמין תמיד שישועת ה' כהרף עין וזו האג'נדה שלי על פיה אני חי".
 
הטופס הזוכה הינו טופס לוטו רגיל עם מספרים אקראיים אותו מילא אתמול בדוכן הסמוך למקום מגוריו. את דבר הזכייה גילה הבוקר: "הגעתי לעבודה ונכנסתי לאינטרנט על מנת לבדוק את הטופס, ופתאום ראיתי על המסך את המספרים שלי אותם זכרתי בעל פה. לא האמנתי לקח לי רגע להבין שזכיתי, הייתי כל כך מאושר ולא הצלחתי להוריד את החיוך מהפנים. ברגע הראשון שהתאפשר יצאתי מהעבודה וניגשתי לבית מפעל הפיס".
 
הזוכה בשנות ה-30 לחייו, נשוי + 2 ומתגורר בבית הוריו במרכז הארץ.
 
"אין ברשותי דירה, לא חלמתי שאצליח אי פעם לרכוש דירה ופתאום עכשיו אני מתחיל להבין כי אצליח להגשים חלומות רבים - לקנות בית, ללמוד ובעיקר לעשות את אשתי והילדים שלי מאושרים.
כמו כן, אני מתכוון לתת מעשר מכספי הזכייה ולעזור למשפחה המורחבת שגם היא שרויה במצב כלכלי לא פשוט. חשוב לי לעשות אנשים מאושרים וכרגע קיבלתי מתנה מאלוקים ואני סך הכל השליח".
 

שגיאת Web Part: לאחד ממאפייני ה- Web Part תבנית שגויה. ל- Windows SharePoint Services אין אפשרות לבטל את סידרת ה- Web Part. בדוק את תבנית המאפיינים ונסה שנית.

פרטי שגיאה:
[WebPartPageUserException: לאחד ממאפייני ה- Web Part תבנית שגויה. ל- Windows SharePoint Services אין אפשרות לבטל את סידרת ה- Web Part. בדוק את תבנית המאפיינים ונסה שנית.]
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.WebPart.ParseXml(XmlReader reader, Type type, String[] links, SPWeb spWeb)
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.WebPart.ParseCompressed(SPWebPartManager manager, XmlNamespaceManager xmlnsManager, Byte[] personal, Byte[] global, String[] links, Type type, SPWeb spWeb)
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.BinaryWebPartSerializer.SerializedWebPart..ctor(SPWebPartManager webPartManager, XmlNamespaceManager xmlnsManager, Byte[] sharedData, Byte[] userData, String[] links, Type type, SPWeb spWeb)
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.BinaryWebPartSerializer.Deserialize(SPWebPartManager webPartManager, XmlNamespaceManager xmlnsManager, Byte[] userData, Byte[] sharedData, String[] links, Type type, SPWeb spWeb)
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.SPWebPartManager.CreateWebPartsFromRowSetData(Boolean onlyInitializeClosedWebParts)

[Exception: אין אפשרות ליצור XmlSerializers עבור Web Part זה.]
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.TypeCacheEntry.get_FailedXmlSerializer()
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.TypeCacheEntry.CheckFailedEntry(XmlSerializer& xmlSerializer)
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.TypeCacheEntry.get_XmlSerializer()
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.WebPart.ParseXml(XmlReader reader, Type type, String[] links, SPWeb spWeb)