חיפוש
מפעל הפיס חדשות זוכה בפרס הראשון והשני בהגרלת הלוטו

זוכה בפרס הראשון והשני בהגרלת הלוטו

תאריך פרסום:
27/06/2011

תושבת גוש דן זכתה בהגרלת הלוטו שהתקיימה במוצאי שבת בפרס הראשון והשני וגרפה לכיסה 36 מיליון שקלים!!!

 

הזוכה בשנות ה 60 לחייה, אמא ל 7 ילדים וסבתא ל 18 נכדים מילאה בפעם הראשונה טופס דאבל לוטו וגילתה לתדהמתה כי זכתה בשני הפרסים.
 
בהגרלת הלוטו מס' 2266, שנערכה במוצאי שבת (25/06/2011), גרפה תושבת גוש דן את שני הפרסים הראשונים וזכתה בפרס של 36 מיליון שקלים ו 449 ₪.
 
הזוכה, הודיעה לבעלה כי להגרלה הקרובה היא תשלח את הטופס. "הוא אף פעם לא זוכה, החלטתי לקחת את המושכות לידיים ולעשות זאת בעצמי לראשונה, אולי הפעם יצא משהו ומילאתי טופס דאבל לוטו לוטומט". 
 
במוצ"ש צפה הבעל בהגרלת הלוטו ושם לב כי כל מספר שמוציאה המכונה נמצא בטופס שבידו. "זה הגיע למצב שצעקתי את המספר שהופיע לי בטופס ומיד לאחר מכן המנחה הכריזה את אותו המספר. התרגשתי מאוד והבת שלי שהיתה בחדר הסמוך , שמעה אותי צועק את המספרים ומיד הבינה מה קרה, ניגשה אלי וחיבקה אותי. ישבנו כל הלילה ודיברנו והתרגשנו, לא האמנו שזה קורה לנו".
 
בני הזוג תושבי גוש דן, בסוף שנות ה-60 לחייהם, הורים ל-7 ילדים ול-18 נכדים. "אנחנו אנשים מסודרים, אבל הילדים שלנו, שמרביתם נשואים לא מסודרים. לאף אחד מהם אין בית ועכשיו החלום שלנו הוא לסייע להם ברכישת בתים. הידיעה שנוכל לעזור להם גורמת לנו אושר רב, מאוד דאגנו לעתיד שלהם".
 

לוטו שיטתי חזק - מחזק את הזכייה

 
הפרס הראשון בלוטו הינו על ניחוש נכון של 6 מספרים ומספר חזק אחד, והפרס השני עבור ניחוש נכון של 6 מספרים בלבד.
 
הזוכה מילאה טופס מסוג "דאבל לוטו שיטתי חזק 5", אשר למעשה הנו טופס בו יש לבחור 7 מספרים מתוך 37 (במקום 6 מספרים מתוך 37) ועוד 5 מספרים חזקים. העיקרון בטופס זה הוא, כך שהטבלה הממולאת בטופס, כוללת בתוכה 5 מספרים חזקים - ולמעשה הטופס משתתף 35 פעמים בהגרלה.
 
הזוכה זכתה פעם אחת בפרס הראשון - שעמד בהגרלה זו על 34 מיליון ש"ח, 4 פעמים בפרס השני, 6 פעמים בפרס השלישי ו-24 פעמים בפרס הרביעי. 
 

  • למידע נוסף אודות סוגי הטפסים בהגרלת הלוטו - לחצו כאן