חיפוש
מפעל הפיס חדשות תושב השרון זכה בפרס הראשון בלוטו

תושב השרון זכה בפרס הראשון בלוטו

תאריך פרסום:
28/03/2012

שבוע ימים לאחר שמילא טופס לוטו גילה כי זכה ב-24 מיליון ₪

 

תושב השרון, הנוהג למלא טופס לוטו פעמיים בשבוע גילה אתמול כי זכה ב-24 מיליון ₪ בלוטו, בהגרלה שהתקיימה ביום שלישי 20.3.12.
 
על דבר הזכייה התבשר כאשר המתין לרכבת בזמן החזרה הביתה ממקום עבודתו: "נותר לי זמן עד להגעת הרכבת ולכן עצרתי בתחנת פיס סמוכה וביקשתי מהזכיין לבדוק לי את הטופס. מיד קיבל הזכיין תשובה במחשב כי הטופס הינו טופס זוכה בסכום גבוה, הזכיין שאל אותי אם אני רוצה שהוא יבדוק בכמה זכיתי והשבתי שכן. ואז פנה אלי ואמר לי-זכית ב-24 מיליון ₪. נסעתי הביתה ברכבת כאשר הטופס הזוכה אצלי והמחשבות רצו. 
 
המתנתי שאשתי תשוב מהעבודה ומיד כשהגיעה אמרתי לה שיש לי משהו לספר לה. היא מיד שאלה האם זהו משהו טוב או רע, אז השבתי לה כי זהו משהו טוב מידי...
 
אשת הזוכה: "הוא פתח ואמר כי זכינו בפיס, מיד חשבתי שזכינו באוטו או בסכום של 1,000 ₪, אמרתי לו בכמה כסף מדובר, הוא אמר 24 מיליון ₪. לא ידעתי מה לומר והתגובה הראשונה שלי היתה, בכמה אפסים מדובר? איך כותבים את זה? התרגשנו מאוד, לא הצלחנו להרדם בלילה מרוב מחשבות ובבוקר מיד פנינו לבית מפעל הפיס לפדות את הפרס".
 
הטופס הזוכה הינו טופס לוטומט בעלות של 64 ₪. בני הזוג הינם תושבי השרון, הורים ל-4 ילדים, שרק לאחד מהם בישרו עד עתה את דבר הזכייה.