חיפוש
מפעל הפיס חדשות מתנה ליום ההולדת הפכה לפרס של 6 מיליון ₪

מתנה ליום ההולדת הפכה לפרס של 6 מיליון ₪

תאריך פרסום:
28/12/2014

הזוכה מישוב בשפלה: "המתנה של אשתי הגיעה באיחור של שנה"

 

"הטופס שזכיתי בו הוא טופס שאשתי קנתה לי כמתנה ליום הולדתי לפני שנה, אז, לא זכיתי, אבל החלטתי שאמשיך לשלוח את הטופס כל שבוע עם אותם מספרים עד שאזכה"
 
הזוכה ב-6 מיליון ₪ בפרס השני בלוטו, בהגרלה שהתקיימה ביום שלישי בתאריך ה- 23.12.14, הגיע בסוף השבוע (יום חמישי  25.12) לבית מפעל הפיס לקבל את זכייתו.
 
הזוכה בשנות ה-60 לחייו מישוב בשפלה סיפר: "הטופס שזכיתי בו הוא טופס שאשתי קנתה לי כמתנה ליום הולדתי לפני שנה, אז, לא זכיתי, אבל החלטתי שאמשיך לשלוח את הטופס כל שבוע עם אותם מספרים עד שאזכה. כמו תמיד אני סומך על אשתי  ומתברר שגם הפעם היא לא אכזבה אותי עם המתנה שקנתה לי, אם כי המתנה הגיע באיחור של שנה, אבל היה שווה לחכות".
 
לזוכה, שהגיע עם בתו, יש 3 בנות "שתיים מבנותיי נשואות וגרות בשכירות, הן צריכות דירה וזו תהיה עזרה גדולה, אני שמח שעכשיו אוכל לעזור. לבתי השלישית, שהשתחררה לאחרונה מצה"ל, אממן את לימודיה באוניברסיטה" הצהיר הזוכה.
 
על רגע גילוי הזכייה סיפר: "קיבלתי את תוצאות ההגרלה במייל, בדקתי את הטופס, ולא האמנתי שהמספרים הזוכים מופיעים בטופס שבידי, יצאתי מהמשרד, התקשרתי לאשתי בטלפון הנייד, בישרתי לה  על הזכייה והודיתי לה על המתנה הנפלאה שהעניקה לי. רק ביום חמישי התפניתי להגיע למפעל הפיס לקבל את הזכייה, העומס בעבודה לא אפשר לי להגיע עד היום".
 
הטופס שזכה הוא טופס דאבל לוטו רגיל, שעלותו 64 ₪.
 
בצילום: האב הזוכה ב- 6 מיליון ₪ עם בתו.