חיפוש
מפעל הפיס חדשות משקיעים בעתיד

משקיעים בעתיד

תאריך פרסום:
28/03/2018

כנס הצעירים של התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בשיתוף מפעל הפיס התקיים במוזיאון תל אביב. עמרי לוטן מנכ"ל מפעל הפיס חשף את ההשקעה של מפעל הפיס בקהילת הסטודנטים והסטודנטיות בישראל

ביום ראשון, ה-25/3/2018, התקיים "כנס הצעירים" לשנת 2018 של התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל, בשיתוף מפעל הפיס. הכנס אשר עסק בקידום מעורבות חברתית של צעירים בדגש על ייחודיות במארג החברתי, נתן במה משותפת לסטודנטים ומרצים כאחד, לדון בענייני השעה - חדשנות טכנולוגית, שוויון מגדרי ואף סדנת צילום בסמארטפון.

את הכנס פתח מנכ"ל מפעל הפיס, עמרי לוטן, אשר ציין בנאומו את תרומתו האדירה של מפעל הפיס לקהילה וההשקעה בקהילת הסטודנטים בפרט: "מפעל הפיס משקיע כמיליארד ושמונה מאות מיליון שקלים במדינת ישראל, בקהילה ובחברה. מתוך זה כ-60% מושקעים בחינוך על כל גווניו. המושג 'חינוך' במפעל הפיס זה קודש, אנו מאמינים כי הוא חלק אינטגרלי וקריטי בבנייה של המדינה".

לוטן הוסיף דברים על ההשקעה של מפעל הפיס באקדמיה בישראל: "השנה מפעל הפיס משקיע 120 מיליון שקלים מתוכם למעלה מ-100 מיליון ₪ למלגות לסטודנטים, בהשתתפות מבורכת של הרשויות המקומיות. המיזם קוצר הצלחה מרובה והשנה משתתפות בו 125 רשויות המעניקות מלגות ליותר מ-10,000 סטודנטים וסטודנטיות, אשר מצדם תורמים למעלה ממיליון שעות לקהילה בתחומים חברתיים שונים".

בכנס, לוטן נועד עם רם שפע, יו"ר התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל ואלו החליפו דברים ביניהם על המשך שיתוף הפעולה. לוטן ציין בפניו של שפע כי בשנה הבאה צפי ההשקעה של מפעל הפיס בקהילת הסטודנטים נעמד בכ-150 מיליון שקלים לחלוקת מלגות וציין כי מפעל הפיס עושה זאת בשמחה, כיוון שהסטודנטים והסטודנטיות מחזירים שעות התנדבות לקהילה.

בתמונה: עמרי לוטן מנכ"ל מפעל הפיס ורם שפע יו"ר התאחדות הסטודנטים הארצית.
בתמונה: עמרי לוטן מנכ"ל מפעל הפיס ורם שפע יו"ר התאחדות הסטודנטים הארצית.