חיפוש
מפעל הפיס חדשות זכה פעמיים

זכה פעמיים

תאריך פרסום:
30/04/2017

תושב באר שבע, קרא על ניצחונה של קבוצתו במשחק האליפות שהתקיים אמש בין מכבי תל אביב להפועל באר שבע והמשיך לעלעל בשאר החדשות עד שהגיע לתוצאות הלוטו, שם גילה לתדהמתו כי זכה ב-20 מיליון שקלים בהגרלת הלוטו

 
בבוקר יום ראשון, ה-30.4.2017, הגיע לבית מפעל הפיס, תושב באר שבע אשר זכה ב-20 מיליון שקלים בהגרלת הלוטו שהתקיימה במוצ"ש ה-29.4.2017. הזוכה, תושב באר שבע ואוהד נלהב של הפועל באר שבע, הלך לישון מוקדם עוד טרם הסתיים המשחק מאחר והינו משכים קום כל בוקר לעבודה.
 
"כל בוקר בשעה חמש, אני יורד למטה לקבל את עיתון הבוקר שאני מנוי אליו. ירדתי לתיבת הדואר לקחת את העיתון וישבתי עם הקפה, קודם כל פתחתי את מדור הספורט" מספר הזוכה ומוסיף: "קראתי את כל המדור בשקיקה, שמח על זכייתה של קבוצתי. משם, המשכתי לעלעל בשאר החדשות עד שהגעתי לתוצאות הלוטו, שם נדהמתי לגלות כי ניחשתי את ששת המספרים ואת המספר הנוסף!"
 
הזוכה מוסיף כי כשהוא ממלא לוטו, הוא בדרך כלל מסמן תאריכי ימי הולדת ומספרי מזל ואילו לפני כמה שבועות החליט להתחיל לשלוח טופס לוטומטי בסך של 46 שקלים והנה הגיעה הפעם לממש את ההחלטה והפעם גם זכה.
 
הזוכה הראה את הטופס לאשתו ולבתו ושלושתם לא האמינו למראה עיניהם "בדקנו עשרים פעם. התקשרתי לבני שהיה בעבודה, הוא נבהל שאני מתקשר אליו על הבוקר וחשש שקרה משהו, כשסיפרתי לו שזכינו הוא לא האמין".
מספר הבן: "אבא התקשר אליי, והשעה עוד לא שמונה בבוקר, ככה זה ישראלים ישר חושבים שמשהו רע קרה ולפתע הוא מספר לי שזכינו בלוטו. ביקשתי לדבר עם אחותי והיא אישרה שהם עברו על הטופס מספר פעמים ואכן אנחנו הזוכים". המשפחה מספרת כי ישבו קודם לאכול ארוחת בוקר כדי להירגע וחיש מהר נסעו לבית מפעל הפיס בתל אביב לאסוף את הפרס.
 
באשר לשאלה מה יעשו עם הכסף השיב האב: "בשבועות ניסע כולנו לבית מלון, להירגע וליהנות מהזכייה. כרגע אין לי תכנית מיוחדות לגבי הכסף, אפקיד אותו בבנק ואחרי זה אחשוב מה לעשות עימו. כמובן שאעזור לילדי ונכדי, זה אושר גדול. המזל שיחק פעמיים – עם הפועל באר שבע ובלוטו".

בתמונה: הזוכה ב-20 מיליון שקלים
בתמונה: הזוכה ב-20 מיליון שקלים