חיפוש
מפעל הפיס חדשות תושבת השרון זכתה ב-20 מיליון ₪ בלוטו

תושבת השרון זכתה ב-20 מיליון ₪ בלוטו

תאריך פרסום:
30/05/2012

"בתחילה חשבתי שזכיתי ב-2 מיליון שקלים ורק לאחר שספרתי את כל האפסים הבנתי שזכיתי ב-20 מיליון ₪"

 
תושבת השרון זכתה ב-20 מיליון ₪ בלוטו, בטופס רגיל שרכשה בעלות של 40 ₪ ו-60 אג', בהגרלה שהתקיימה ביום שלישי שעבר (22.5.12).
 
הזוכה מקפידה למלא טפסי לוטו בנקודות מכירה שונות, גילתה את זכייתה, יום למחרת ההגרלה, יום רביעי, לאחר שהשוואתה טופס שעליו רשומים המספרים הזוכים עם הטופס שלה.
 
"השוואתי את המספרים ולא האמנתי, בדקתי שוב ושוב ובתחילה חשבתי שזכיתי ב-2 מיליון שקלים ורק לאחר שספרתי את כל האפסים בסכום הזוכה הבנתי שזכיתי ב-20 מיליון ₪. החבאתי את הטופס ומכיוון שיום למחרת הייתי מוכרחה ללכת לעבודה החלטתי להגיע לפדות את הפרס רק לאחר החג".
 
את החג העבירה הזוכה בקושי ובהתרגשות רבה כשסוד הזכייה הגדולה שמור אצלה. "במהלך החג פגשתי את ילדיי ונכדיי והיה לי מאוד קשה שלא לשתף אותם, אך החלטתי שעד שאני לא מגיעה למפעל הפיס ומקבלת את כספי הזכייה אני לא מבשרת לאף אחד".
 
הזוכה בסוף שנות ה-50 לחייה אם ל-3 ילדים ו-8 נכדים עובדת כשכירה, החליטה כי למרות שזכתה בסכום כסף גדול, תמשיך לעבוד באותו המקום עד יציאתה לפנסיה.
 
"למרות שאני עובדת בעבודה לא קלה, אני אוהבת את עבודתי ואמשיך לעבוד בה עד הפנסיה. במקביל אני אסגור חובות ואשלם את המשכנתא, בגילי אין לי עדין דירה משל עצמי למרות שעבדתי קשה כל חיי. גם הילדים שלי עדין לא מסודרים וכולם גרים בדירות שכירות ואני ארצה לעזור לכולם להסתדר בחיים.