חיפוש
מפעל הפיס חדשות 'ההשכלה היא ההזדמנות השווה בחיים'

'ההשכלה היא ההזדמנות השווה בחיים'

תאריך פרסום:
03/10/2017

בטקס מרגש מפעל הפיס ומועצה אזורית מעלה יוסף, העניקו 40 מלגות על סך 400,000 אלף ₪ לסטודנטים ללימודי תואר ראשון, לשנת הלימודים 2016-2017

 
בטקס מרגש שהתקיים ביום ראשון (1.10.2017), מפעל הפיס ומועצה אזורית מעלה יוסף, העניקו 40 מלגות על סך 400,000 אלף ₪ לסטודנטים ללימודי תואר ראשון, לשנת הלימודים 2016-2017. האירוע החגיגי התקיים בבניין המועצה בגרנות הגליל ונערך במעמד ראש המועצה האזורית מעלה יוסף, שמעון גואטה, מנהל מרכז הצעירים, דוד כהן, אלוף (מיל') עוזי דיין, יו"ר מפעל הפיס וניצן חתן, נציג הסטודנטים.

ראש המועצה אזורית מעלה יוסף, שמעון גואטה, הודה לאלוף (מיל') עוזי דיין, יו"ר מפעל הפיס, על התמיכה וההשקעה בסטודנטים ובמיזמים נוספים בנושאי חינוך ותרבות. "מדובר בהשקעה משמעותית עבור המועצה אזורית מעלה יוסף". בסיום דבריו ראש המועצה ברך את הסטודנטים בשנה טובה של הישגים אקדמיים.
 
אלוף (מיל') עוזי דיין, יו"ר מפעל הפיס, אמר כי "הסטודנטים מקבלי המלגות הם ההשקעה הכי מוצלחת של מפעל הפיס בחברה הישראלית. כי ההשכלה היא ההזדמנות השווה בחיים, כי הסטודנטים תורמים לקהילה כבר בזמן לימודיהם ומהווים כוח משימה חברתי של הרשות המקומית". לדברי דיין, "מפעל הפיס והרשויות המקומיות ימשיכו להקצות כל שנה יותר מ- 100 מיליון ש"ח למלגות להשכלה גבוהה ולקבל את התרומה לקהילה של המלגאים ובכך לחזק את החברה בישראל".

הודות לשיתוף הפעולה המוצלח עם המועצה האזורית מעלה יוסף, בשנה הבאה, מפעל הפיס והמועצה אזורית מעלה יוסף, יגדילו את כמות המלגות מ- 40 ל- 60 מלגות על סך 600,000 ₪ עבור סטודנטים ללימודי תואר ראשון, שיירשמו לשנת הלימודים 2017-2018.
 
הסטודנטים מקבלי המלגה יתרמו כ-130 שעות של פעילות התנדבותית לקהילה. כל מלגה המוענקת לסטודנט היא ע"ס 10,000 ₪. 5,000 ₪ הינם מכספי מפעל הפיס ו-5,000 ₪ נוספים מכספי מועצה אזורית מעלה יוסף.
 
ההתנדבות מתחלקת למספר תחומים בהם שולבו המלגאים בהתאם ליכולותיהם והעדפתם האישית. הסטודנטים מעניקים עזרה לימודית והעשרה לתלמידי בתי הספר היסודיים והתיכוניים, משתתפים פיתוח גינות קהילתיות, מובילים קבוצות עשייה יישוביות, מפעילים מרכזי גיל רך, לוקחים חלק בפרויקט להטמעת נושא המחזור והפיכת יישובי המועצה למפרידי פסולת ביתית ופעילויות נוספות.

שגיאת Web Part: לאחד ממאפייני ה- Web Part תבנית שגויה. ל- Windows SharePoint Services אין אפשרות לבטל את סידרת ה- Web Part. בדוק את תבנית המאפיינים ונסה שנית.

פרטי שגיאה:
[WebPartPageUserException: לאחד ממאפייני ה- Web Part תבנית שגויה. ל- Windows SharePoint Services אין אפשרות לבטל את סידרת ה- Web Part. בדוק את תבנית המאפיינים ונסה שנית.]
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.WebPart.ParseXml(XmlReader reader, Type type, String[] links, SPWeb spWeb)
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.WebPart.ParseCompressed(SPWebPartManager manager, XmlNamespaceManager xmlnsManager, Byte[] personal, Byte[] global, String[] links, Type type, SPWeb spWeb)
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.BinaryWebPartSerializer.SerializedWebPart..ctor(SPWebPartManager webPartManager, XmlNamespaceManager xmlnsManager, Byte[] sharedData, Byte[] userData, String[] links, Type type, SPWeb spWeb)
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.BinaryWebPartSerializer.Deserialize(SPWebPartManager webPartManager, XmlNamespaceManager xmlnsManager, Byte[] userData, Byte[] sharedData, String[] links, Type type, SPWeb spWeb)
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.SPWebPartManager.CreateWebPartsFromRowSetData(Boolean onlyInitializeClosedWebParts)

[Exception: אין אפשרות ליצור XmlSerializers עבור Web Part זה.]
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.TypeCacheEntry.get_FailedXmlSerializer()
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.TypeCacheEntry.CheckFailedEntry(XmlSerializer& xmlSerializer)
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.TypeCacheEntry.get_XmlSerializer()
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.WebPart.ParseXml(XmlReader reader, Type type, String[] links, SPWeb spWeb)