חיפוש
מפעל הפיס חדשות 3 בני דודים מהמרכז זכו ב-14 מיליון ₪ בלוטו

3 בני דודים מהמרכז זכו ב-14 מיליון ₪ בלוטו

תאריך פרסום:
05/12/2016

שלושה בני דודים ממרכז הארץ זכו ב-14 מיליון ₪ בהגרלת הלוטו שהתקיימה בתאריך 10.10.16, לאחר שרכשו יחד את הכרטיס הזוכה (לוטומט) ב-29 ₪ בדוכן פיס ברמלה. הזוכים הינם שכירים, בעלי משפחות ואבות לילדים.

 
במפעל הפיס תהו מדוע הזוכה מתעכב יותר מחודשיים ואינו מגיע לקבל את זכייתו.

הזוכה המאושר הבהיר את העניין: "רכשתי את הטופס ברמלה, שמתי אותו בארנק ושכחתי ממנו! במקרה, חיפשתי אתמול את רישיון הנהיגה שלי בארנק, ונזכרתי שיש לי טופס לוטו שלא בדקתי. הוצאתי את הטופס מהארנק, ונגשתי לדוכן הפיס הסמוך למקום עבודתי. המוכר בדוכן כמעט שהתעלף, הוא התכופף אלי ולחש באזני, יש לך זכייה של 14 מיליון₪! ברגע שהתבשרתי על הזכייה, איבדתי לכמה דקות את כל התחושות שלי. הייתי בשמים! התיישבתי על ספסל ברחוב ולקח לי 10 דקות לחזור למציאות. מיד התקשרתי לבני הדודים שלי לבשר להם על הזכייה. כולנו מאושרים!"
 
המשיך הזוכה וסיפר: "אני ובני דודי נוהגים מעת לעת לקנות טופס הגרלת לוטו בשותפות, אנחנו מאמינים שלשלושתנו יש מזל גדול יותר. אנחנו 3 בני דודים באותו גיל, מהתקופה שהיינו ילדים, אנחנו חולקים דברים בשותפות. צעצועים, אופניים, ספרים. והחלטנו שממשיכים את המסורת של ב"יחד" גם בהגרלות הלוטו. אני מבטיח דבר אחד, יותר לא יהיה לנו מינוס בבנק ולא נבקש יותר מהפקיד בבנק להגדיל את מסגרת האשראי!".
 
הטופס הזוכה: לוטומט, בסכום של 29 ₪.