חיפוש
מפעל הפיס חדשות כשהמזל רודף אחריך

כשהמזל רודף אחריך

תאריך פרסום:
07/11/2013

תושב צפון הארץ שכח טופס לוטו שזכה ב250,000 ₪ בדוכן של מפעל הפיס מבלי שבדק אותו , הזכיין שגילה שהטופס זכה איתר אותו ובישר לו שזכה.


רגעים ספורים לאחר שיצא לקוח מן הדוכן, הבין הזכיין כי הלקוח שכח כרטיס מבלי לבדקו, לתדהמת הזכיין הוא גילה שהטופס שנשכח - זכה ב-250,000 שקלים וניסה לאתרו סמוך למקום; לאחר שעות של חיפושים  הצליחו אנשי מפעל הפיס לאתר את הבעלים של הטופס הזוכה והבוקר הוא הגיע לבית מפעל הפיס לפגוש את הזכיין ולקבל את הפרס.
 
תושב הצפון בשנות ה-30 לחייו הגיע השבוע לדוכן של מפעל הפיס בצומת משמר השרון על מנת לבדוק את תוצאות שני טפסי הלוטו שמילא בשבוע החולף. בבדיקת הטופס הראשון התבשר הזוכה כי זכה  ב- 30 שקלים. הזוכה בחר לרכוש בכספי הזכייה טופס נוסף ולאחר שסיים למלאו יצא מן המקום כשהוא משאיר על הדוכן את הטופס השני מבלי שבדק אותו . הזכיין, אורי מילוא בדק את הטופס בלוטומט  וגילה כי מדובר בזכייה גדולה של 250,000 ₪. תוך רגעים ספורים בלבד הוא יצא במהירות בהתרגשות מהדוכן ורץ לחפש אחר הזוכה. משלא מצא אותו מחוץ לדוכן וכן במתחם העסקים הצמוד, יצר קשר עם הנהלת מפעל הפיס שמרגע זה ואילך עשתה כל שביכולתה על מנת לאתר את הזוכה.
 
להיעזר בפיס נעזרו במצלמות האבטחה אשר מצויות במקום. הזכיין זיהה בסרטי האבטחה את הזוכה ואת רכבו ,ודרך מקום עבודתו יצר איתו קשר. 
 
הזוכה, נשוי ואב ל-3 שמתגורר בצפון הארץ היה בפגישה עם לקוח , במהלך יום עבודה שגרתי שיחת הטלפון מהפיס השאירה אותו המום, הן הזכייה והן מהתנהגותו של הזכיין. ישר, אכפתי  ודואג ללקוחותיו עד הסוף! 
 
הבוקר הגיע הזוכה לבית מפעל הפיס וניפגש עם הזכיין אורי מילוא שבזכות עירנותו ורצונו העז לאתר אותו הוא נמצא וקיבל לידו את הפרס. הזוכה הגיע לבית מפעל הפיס יחד עם אביו שהתרגש גם הוא והודה לזכיין ולאנשי הפיס שלא ויתרו וחיפשו במרץ עד אשר אותר בנו כבעלים של הטופס הזוכה. 
 
הזוכה הוסיף כי :"אני ממלא מידי פעם טופס, אני תמיד רואה סביבי מבנים שמקים הפיס ולכן יודע שבכל מקרה הכסף עושה רק טוב לאנשים. זו הפעם הראשונה שאני זוכה ובזכות הכסף הזה אני שוקל לשנות כוון ולפתוח עסק משל עצמי".