חיפוש
מפעל הפיס חדשות פיס ירוק בבאקה אל גרבייה

פיס ירוק בבאקה אל גרבייה

תאריך פרסום:
08/11/2012

מפעל הפיס חנך את הפרויקט הירוק הראשון במגזר הערבי בעיר באקה אל גרבייה

 
פארק פיס ירוק נחנך בעיר באקה אל גרבייה במעמד אלוף (מיל') יו"ר מפעל הפיס, עוזי דיין וראש עיריית באקה אל גרבייה, עו"ד מורסי אבו מוך.
 
פארק הפיס שנבנה בעיר הינו הפרויקט הירוק הראשון שבנה מפעל הפיס במגזר הערבי.
הפארק שעלותו  כ-2.2 מיליון ₪ , כולל פינות ישיבה, מתקני משחקים שמתחתם משטחי גומי, מתקני כושר, מסלולי הליכה, גינון והשקיה.  הפארק  מהווה מוקד משיכה גם לתושבים מיישובים בסביבה.
החל משנת 2000 השקיע מפעל הפיס בעיר באקה אל גרבייה כ-35 מיליון ₪ בבניית: בתי ספר, מבני תרבות, רכישת ציוד וריהוט לבתי ספר, רכישת מחשבים ועוד.
 
במהלך הטקס נשאו דברים יו"ר מפעל הפיס וראש עיריית באקה אל גרבייה:
עוזי דיין, יו"ר מפעל הפיס: "בבאקה אל גרבייה הקמנו את הפרויקט הירוק הראשון במגזר הערבי. אני גאה על הבחירה הנבונה של  ראשי העיר להשקיע גם בפרויקט מסוג זה, שמעניק לתושבים איכות חיים טובה יותר, ומעשיר את הנפש והגוף יחד. כולי תקווה כי בשנים הקרובות נראה יותר ויותר פרויקטים מסוג זה במגזר הערבי".
 
עו"ד מורסי אבו מוך, ראש עיריית באקה אל גרבייה: "זו הזדמנות לברך את מפעל הפיס על תרומתו לעיר. מפעל הפיס ממשיך להגשים מטרות ציבוריות למען החברה במדינה והפך להיות  גוף  מוביל לרווחת תושבי המדינה בייחוד בעיר באקה שממשיכה להתפתח ללא הפסקה. היום חונכת העיר באקה את הפארק הראשון שלה ואני מאמין כי בשנים הקרובות אנו נוסיף עוד פארקים בשטח העיר".