חיפוש
מפעל הפיס חדשות סבתא ממרכז הארץ זכתה ב-30 מיליון ₪ בלוטו

סבתא ממרכז הארץ זכתה ב-30 מיליון ₪ בלוטו

תאריך פרסום:
09/10/2012

הזוכה: "החלום שלי לבנות בית גדול ושכל הילדים והנכדים יגורו סביבי"

 
סבתא ממרכז הארץ, אם ל-3 ילדים ו-7 נכדים זכתה ב 30 מליון שקלים בלוטו בהגרלה שהתקיימה ביום שלישי (4.9.12).
את דבר הזכייה גילתה כאשר הגיעה לדוכן הפיס על מנת למלא טופס חדש ובמקביל ביקשה מהזכיין לבדוק את הטופס הישן. לאחר שבדק פנה אליה ואמר  כי יש ברשותה זכייה גדולה שאינו יודע בכמה היא מסכמת והפנה אותה למשרדי מפעל הפיס בתל אביב.
 
כאשר שבה הביתה, התקשרה הזוכה לבנה וביקשה שיגיע אליה בהקדם האפשרי. כאשר הגיע סיפרה לו אימו את שקרה ועוד אמרה, כי היא מקווה שזכתה לפחות ב-1,500 ₪ שיעזרו לה בטיפול בבעלה החולה.
 
הבוקר הגיעה לבית מפעל הפיס והתבשרה כי זכתה ב 30 מליון שקלים. הזוכה הנרגשת סיפרה כי במשך שנים הקפידה למלא טפסי לוטו עם מספרים קבועים המורכבים מתאריכי ימי ההולדת שלה ושל ילדיה, עד שבשלב מסוים החליטה להפסיק  למלא: "לקחתי פסק זמן ובמשך כמה שנים לא מילאתי לוטו, עד שיום אחד הגיעה אלי אחותי לביקור וביקשה שאבוא איתה לדוכן השכונתי למלא טופס ושמתי לב שהיא מילאה את הטופס בשיטת הלוטומט. היא סיפרה לי שהרבה מאוד אנשים זוכים באופן הזה ובמקום למלא את המספרים בעצמה, היא מעדיפה שהמכונה תעשה זאת בעבורה. מאז החלטתי גם כן לעשות כך ובמשך כמה חודשים מילאתי טופס דאבל לוטו בסכום של 64 ₪."
 
עוד הוסיפה הזוכה כי "במהלך החודשים הללו במידה ויצא שדילגתי על הגרלה הייתי חולמת על כך בלילה כי הרגשתי שהזכייה הגדולה קרבה ועוד יגיע היום הזה בו אזכה בסכום בגדול".
 
הזוכה כאמור, תושבת מרכז הארץ וסבתא לנכדים סיפרה כי חלומה הגדול ביותר הוא לבנות בית גדול ובו כמה אגפים ובכל אגף יגור ילד אחר עם משפחתו וכך כל ילדיה ונכדיה יגורו עימה.