חיפוש
מפעל הפיס חדשות בן 60 אשר גר בשכירות זכה ב-24 מיליון ₪ בלוטו

בן 60 אשר גר בשכירות זכה ב-24 מיליון ₪ בלוטו

תאריך פרסום:
09/03/2017

בפורים הזה, שכיר כבן 60 מאזור השרון לא יצטרך להתחפש למיליונר – הוא מיליונר. הזוכה אשר גר כל חייו בשכירות, קטף את הפרס הראשון בהגרלה שהתקיימה ביום שלישי האחרון וזכה ב-24 מיליון שקלים

 
בבוקר יום ה', ה-9.3.2017 הגיע למפעל הפיס גבר כבן 60 אשר עובד כשכיר במוסד ציבורי וכל חייו גר בשכירות, לאסוף את הפרס הראשון בלוטו. הזוכה מילא טופס דאבל לוטו ב-64 שקלים ובהגרלה שהתקיימה בתאריך ה-7.3.2017, זכה בפרס הראשון.
 
הזוכה המאושר סיפר, כי הבוקר לקח את העיתון של אתמול במטרה לבדוק את הטופס: "לא האמנתי שזכיתי. שתיתי שתי כוסות קפה שחור כדי להירגע מההלם והחלטתי לא לספר לאיש על הזכייה, לא הייתי בטוח, רק כשהגעתי למחלקת הזכיות של מפעל הפיס ואישרו כי זה אכן הטופס הזוכה, הבנתי שקיבלתי את משלוח המנות שלי לפורים".
 
הזוכה מציין כי עד היום, בגיל 60, לא הצליח להגיע להון עצמי בכדי לרכוש דירה. כל השנים הוא גר בשכירות: "היה לי חלום קבוע כל לילה שאני קונה דירה, כעת אגשים את החלום". עוד אמר הזוכה: "אני מתכנן לעזור לילדי לקנות דירות, שלא יחיו כמוני כל החיים בשכירות. את השאר הכסף אשמור עד שאצא לגמלאות, כך אוכל להתקיים באופן מכובד יותר".

הטופס הזוכה ב-24 מיליון שקלים