חיפוש
מפעל הפיס תוכנות להורדה

תוכנות להורדה

אתר האינטרנט של מפעל הפיס מכיל אפשרות להורדת קבצים. על מנת לצפות בתכנים/קבצים המצורפים יש לעיתים להשתמש בתוכנות ייעודיות.

 
התוכנות המוצעות הן במסגרת המלצה בלבד ואין הפיס אחראי לאופן תפעולן ותקינותן, לרבות נזקים שעלולים להגרם למחשב עקב התקנת תוכנות אלה. התקנת תוכנות אלה באחריות המתקין בלבד.
 

סוג קובץהסברMicrosot WindowsMAC OSX
PDFPortable Document Format הוא פורמט קנייני, שפותח על ידי חברת Adobe, ומטרתו הצגה מדויקת של מסמכים ושאר תוכן דו־ממדי ללא תלות בפלטפורמה.
פורמט זה נפוץ מאוד כיום, והוא מהווה תקן להפצה של קובצי טקסט.
קובצי PDF ניתן להציג בעזרת תוכנת אדובי רידר (Adobe Reader), הזמינה חינם באינטרנט עבור מערכות הפעלה רבות, וכן בעזרת תוכנות רבות נוספות.
 
Adobe Acrobat Reader for Windows (Freeware)
 
Adobe Acrobat Reader for Macintosh (Freeware)
MS WordDOC או DOCX (קיצור של "document"), הוא כיום פורמט קנייני של חברת מיקרוסופט לקובצי טקסט עשירים של מעבד התמלילים וורד (Microsoft Word). במידה ולא מותקן על גבי המחשב תוכנת Microsoft Office Word, ניתן להוריד בחינם תוכנת צפייה למסמכי Word מאתר מיקרוסופט.

משתמשי MAC - במידה ואין לכם צורך בחבילת תוכנות משרדיות (לדוגמת Open Office או NeoOffice החינמיות), תוכלו לצפות ולערוך מסמכי וורד באמצעות תוכנת ה-TextEdit, מעבד התמלילים המובנה של אפל. התוכנה מסוגלת להתמודד עם קבצי וורד מכל הגרסאות האחרונות (לרבות docx) ותציג את הקובץ כיאות, לרבות תמיכה בטבלאות, רשימות וכדומה.
 
Microsoft Word 2007 Viewer (Freeware)
 
TextEdit (Freeware)
CSVפורמט CSV הוא פורמט נפוץ המשמש לאחסון דיגיטלי של נתונים מובנים בטבלת רשימות. כיוון שמדובר בפורמט נפוץ ופשוט, קבצי CSV משמשים לעתים קרובות להעברת נתונים טבלאיים בין תוכנות מחשב שונות למשל, בין תוכנית של מסד נתונים לתוכנית גיליונות אלקטרוניים.Microsoft Excel Viewer (Freeware)מבחר תוכנות להורדה
ZIPZIP הוא פורמט פופולארי לדחיסת קבצים המאפשר לרכז מספר קבצים רב בתוך קובץ אחד. קיימות תוכנות רבות אשר תומכות בפורמט זה, חלקן בתשלום ואחרות בחינם. מערכות הפעלה רבות כוללות תמיכה אינטגראלית בפורמט. 
מבחר תוכנות מאתר ההורדות Tucows
 
QuickZip