חיפוש
מפעל הפיס חדשות פועל טקסטיל מהמרכז זכה ב-26 מיליון ₪ בלוטו

פועל טקסטיל מהמרכז זכה ב-26 מיליון ₪ בלוטו

תאריך פרסום:
10/11/2013

שכיר בן 50 מאזור המרכז ואב ל-5 ילדים, הגיע בסוף השבוע לבית מפעל הפיס לקבל את זכייתו בהגרלת הלוטו שהתקיימה ביום שלישי 5.11.13.
הזוכה ב-26 מיליון שקלים סיפר כי לפני שבוע הצליח לנחש 5 מספרים וזכה בכ- 1,000 ₪. "כשבישרתי לאשתי אודות הזכייה ב 1000 שקלים, היא השיבה לי שאני בכיוון הנכון."

"באחד הימים השבוע חלמתי בלילה שאני זוכה בפרס הראשון. אני ממלא כל שבוע טופס דאבל לוטו  - 8 טבלאות ב- 46.60 ₪. למחרת החלום, בבוקר, בדרכי לעבודה, הוספתי עוד שתי טבלאות ובסך הכל שלחתי 10 טבלאות . שתי הטבלאות הנוספות שמלאתי היו מספרי היום הולדת שלי ושל אשתי והן שזיכו אותי בפרס של 26 מיליון שקלים".
 
הזוכה, העובד כשכיר בתחום הטקסטיל הוא אב ל- 5 ילדים. "אני שמח שילדי יהיו מסודרים בחיים. אפתח לכל אחד מהם תוכנית חסכון בבנק, הם יוכלו ללמוד באוניברסיטה , להתחתן ולקנות דירה".
 
הזוכה הוסיף כי הוא מאוד שקול. "יש לי חיים  טובים ושקטים, אני עושה את מה שאני אוהב והזכייה לא תשנה מאומה באורח חיי. אקום כל בוקר כהרגלי, אמשיך לעבוד, כשאפרוש לגמלאות אוכל להרשות לעצמי להגשים חלום גדול ולטייל בעולם". 
 
בהגרלה זו, שהתקיימה ב 5.11.13, היה זוכה נוסף בפרס הגדול שמילא טופס רגיל וזכה ב 13 מיליון שקלים. נכון לבוקר זה,זוכה זה טרם הגיע לבית מפעל הפיס לקבל את הפרס.