חיפוש
מפעל הפיס חדשות אב ל-8 מהמרכז זכה ב-26 מיליון ₪ בלוטו

אב ל-8 מהמרכז זכה ב-26 מיליון ₪ בלוטו

תאריך פרסום:
01/10/2013

הזוכה הגיע לבית מפעל הפיס וסיפר כי כמעט איבד הטופס הזוכה: "לאחר שאתמול התברר לי כי אני הזוכה המאושר, השארתי מהתרגשות את הטופס בכיס מכנסיי יחד עם מסמכים אחרים, וכשהוצאתי את אחד המסמכים, טופס הלוטו נפל מהכיס ומייד הבחנתי בכך למזלי".

 

הזוכה ב- 26 מיליון ₪ בהגרלת הלוטו שהתקיימה במוצאי שבת 28.9.13, הגיע לבית מפעל הפיס בידיים רועדות כשהוא מחזיק את הטופס בשתי ידיו. לדבריו, "לאחר שאתמול התברר לי כי  אני זוכה המאושר, השארתי מהתרגשות את הטופס בכיס מכנסיי יחד עם מסמכים אחרים, וכשהוצאתי את אחד המסמכים, טופס הלוטו נפל מהכיס ומייד הבחנתי בכך למזלי". 
 
הזוכה, בשנות ה-40, עצמאי, תושב מרכז הארץ, נשוי + 8 ילדים אמר: "אתמול ספרתי לאשתי על הזכייה, והחלטנו להשאיר את דבר הזכייה בינינו ולא לספר לאיש".
כשנישאל ע"י אנשי מפעל הפיס מה יעשה עם הכסף השיב: "שאלה מיותרת, אפתח תוכניות חיסכון לכל ילדי, שיהיה להם יכולת להתרכז בלימודים ויוכלו לרכוש  דירות. אני מתכונן לעזור גם להורים ולתת מעשר לאנשים נזקקים". 
הזוכה הוסיף: "אמשיך לעבוד כרגיל, הכסף לא מסנוור אותי".
 
הזוכה, סיפר כי הוא נוהג להשתתף בהגרלות הלוטו מעת לעת. "הייתה לי הרגשה טובה לאחר החגים, הלכתי לדוכן הקרוב לביתי ושלחתי טופס לוטומטי דאבל ב-64 ₪ ואכן, משמים שלחו לי מתנה נפלאה".