חיפוש
מפעל הפיס חדשות זכו בפרס השני בלוטו והפכו למיליונרים

זכו בפרס השני בלוטו והפכו למיליונרים

תאריך פרסום:
16/01/2013

שני זוכים מאושרים הגיעו היום לבית מפעל הפיס לדרוש את הפרס הזוכה לאחר שזכו בפרס השני בלוטו.

 
הזוכה הראשון בשנות ה-30 לחייו, תושב השרון, זכה בפרס השני בלוטו בסכום של 3.5 מיליון ₪ בהגרלה שהתקיימה ב-8.1.13.
 
"רק אתמול כשניגשתי לדוכן הפיס וביקשתי למלא טופס חדש גילתי שזכיתי בלוטו. הזכיין העביר את הטופס במכונה ואמר לי שכתוב שזכיתי בסכום גדול ושאני צריך לגשת לבית מפעל הפיס לקבל את הפרס. הגעתי הביתה ומיד נכנסתי לאינטרנט על מנת לראות בכמה כסף זכיתי. מיד כשגיליתי את הסכום התקשרתי לאבא שלי לספר לו. ברגע הראשון הוא אפילו לא האמין לי, חשב שאני מותח אותו וברגע שהבין שאני ממש לא צוחק ביקש שאבוא אליו שנבדוק יחד את הטופס שוב".
 
אביו של הזוכה: "אמרתי לו שלא יכול להיות שהוא זכה ב-3.5 מיליון ₪ בפרס השני, לא חשבתי שאפשר לזכות בסכום כ"כ גבוה בפרס השני בלוטו".
 
כשנשאל הזוכה מה בכוונתו לעשות עם כספי הזכייה השיב כי את רוב הכסף ישקיע ברכישת דירה ואולי סוף סוף יגשים את חלומו ויהפוך משכיר לעצמאי.
 

הזוג הנוסף שזכה בפרס השני והגיע גם כן לבית מפעל הפיס לדרוש את הפרס, זכה במיליון ₪.

 
בני הזוג גרושים כבר 11 שנים ובמשך זמן רב ממלאים במשותף טופס לוטו בתקווה שיזכו ויוכלו לסייע קצת יותר לבנותיהן.
 
"אנחנו אומנם גרושים אך היחסים בינינו יוצאי דופן" סיפרה הזוכה. "אני גרה במודיעין והגרוש שלי גר בטבריה ובכל שבוע אחד מאיתנו ממלא טופס בנפרד בידיעה שבמידה ונזכה נתחלק בפרס. כשהגרוש שלי התקשר אלי אתמול ב-2 בלילה והעיר אותי מהשינה, מיד הבנתי שזכינו בלוטו והשאלה הראשונה ששאלתי אותו לאחר שסיפר לי את דבר הזכייה הייתה- האם נוכל למממן לביתנו שרק עכשיו קיבלה הצעת נישואין את חתונת החלומות שלה שהיא כה רצתה. הכל כ"כ יקר ועד אתמול, לא ידענו איך נצליח לעזור לה עם החתונה והנה קיבלנו את מתנת חתונה מהחלומות".
 
כשנשאלו מה ברצונם לעשות בכספי הזכייה מלבד מלממן את חתונת ביתם השיבו כי כל משאלתם היתה לסייע במימון חתונת ביתם וכשמשאלה זו הוגשמה אין להם בקשות נוספות - רק בריאות.