חיפוש
מפעל הפיס חדשות מה נשתנה הלילה הזה? זכייה ב-10 מיליון ₪ בלוטו!

מה נשתנה הלילה הזה? זכייה ב-10 מיליון ₪ בלוטו!

תאריך פרסום:
17/04/2016

כשיסבו לשולחן ליל הסדר ונכדיו ישירו את ארבעת הקושיות בהגדה "מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות"? תהיה לסבא תשובה נוספת: זכייה ב-10 מיליון ₪ בלוטו- בזכות תאריכי יום ההולדת של נכדיו.

 
בבוקר יום ראשון, ה-17.4.16, הגיע הזוכה, תושב גוש-דן בשנות ה-60 לחייו, אל בית מפעל הפיס כדי לקבל את כספי זכייתו על סך 10 מיליון ₪ מהגרלת הלוטו שנערכה ביום שלישי,ה-12.4.16. הזוכה המאושר סיפר: "עוד באותו ערב ידעתי שאני הזוכה. ספרתי לאשתי על הזכייה ושנינו היינו בהלם ראשוני שמיד הפך לשמחה ואושר".
 
הזוכה הוא איש מכירות עצמאי, נשוי עם 3 ילדים ונכדים. הזוכה סיפר כי הגיע רק היום לפדות את כספי הזכייה בגלל עבודה שהייתה לו בסוף השבוע שעבר באזור הצפון. לדבריו, "החבאתי את הטופס הזוכה בארנק, ולא חששתי לאבד את הארנק".
 
לשאלה מה יעשה עם הכסף ענה: "אני ומשפחתי נמשיך בשגרת החיים הרגילה שלנו. אשקיע בעסק שלי, אמשיך ללכת עבודה אבל יותר בכיף. אבל הכי חשוב, השנה, מתנת 'האפיקומן' לנכדיי תגשים את חלומותיהם".
 
הזוכה סיפר כי מילא טופס ידני שמספריו הם ימי ההולדת של נכדיו. הטופס הוא דאבל שיטתי 8 שעלותו 162.40 ₪. הטופס השיטתי זיכה אותו גם בפרסים המשניים בסך 41,260 ₪.