חיפוש
מפעל הפיס חדשות "התפללנו שנוכל לשלם את חשבון החשמל"

"התפללנו שנוכל לשלם את חשבון החשמל"

תאריך פרסום:
19/02/2017

זוג דתי-חרדי מירושלים, שלח טופס לוטו בפעם השלישית בחייו, רק בכדי לזכות בסכום שיספיק להם לשלם את חשבון החשמל וזכו ב-12.5 מיליון בלוטו

 
אדומי עיניים, נבוכים ורועדים, הגיעו בבוקר יום א' (19.2.2017) למפעל הפיס זוג חרדי מירושלים אשר זכו בהגרלת הלוטו שהתקיימה במוצאי שבת. הזוג, בגילאי ה-45 ולהם שישה ילדים סיפרו כי היו מעוניינים בסך הכל לזכות בסכום שיספיק להם רק לסגור את החובות לחברת החשמל ולבסוף זכו ב-12.5 מיליון ₪.

הזוג סיפר שקיבל בתחילת השבוע שעבר חשבון חשמל שעמד על 4,000 ₪ "היו ימים מאד קרים, והשתמשנו הרבה בחימום כדי שהילדים לא יהיו חולים. כשקיבלנו את התשלום לא ידענו איך נעמוד בהוצאות הכבדות ואובדי עצות אמרנו שנמלא לוטו והתפללנו שנזכה בסכום שנוכל באמצעותו רק לשלם את חשבון החשמל".

הזוג ניגש לדוכן בקניון מלחה ומילא ידנית טופס לוטו על סך 11.60 ₪. "זו הפעם השלישית שאני ממלא לוטו בחיי, כשראינו את ההגרלה וגילינו שזכינו לא קפצנו, לקחנו ספר תהילים ואמרנו תודה לבורא עולם" ומוסיף "לא יכולנו להירדם, היינו מאוד מאושרים ונרגשים מהמתנה הגדולה שקיבלנו".

לשאלה מה יעשו עם הכסף ענו כי קודם כל ישלמו את חשבון החשמל ובנוסף יש להם חלום לבקר בקברי צדיקים . על כן יתכננו נסיעה עם כל המשפחה ויתחילו אצל רבי נחמן מברסלב "עם שאר הכסף נמשיך לחיות חיים צנועים כפי שחיינו לפני הזכייה. ב"ה נעבור לדירה המתאימה לשישה ילדים ונסייע ונתמוך בתלמידי חכמים".

הזוכים הוסיפו כי עתה, שהבינו שבאמת זכו וזה אינו חלום - יוכלו לחזור הביתה ולמלא את שעות השינה החסרות. ממפעל הפיס מסרו ,כי הם מחכים לזוכה השני ב-12.5 מיליון השקלים הנוספים.

שגיאת Web Part: לאחד ממאפייני ה- Web Part תבנית שגויה. ל- Windows SharePoint Services אין אפשרות לבטל את סידרת ה- Web Part. בדוק את תבנית המאפיינים ונסה שנית.

פרטי שגיאה:
[WebPartPageUserException: לאחד ממאפייני ה- Web Part תבנית שגויה. ל- Windows SharePoint Services אין אפשרות לבטל את סידרת ה- Web Part. בדוק את תבנית המאפיינים ונסה שנית.]
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.WebPart.ParseXml(XmlReader reader, Type type, String[] links, SPWeb spWeb)
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.WebPart.ParseCompressed(SPWebPartManager manager, XmlNamespaceManager xmlnsManager, Byte[] personal, Byte[] global, String[] links, Type type, SPWeb spWeb)
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.BinaryWebPartSerializer.SerializedWebPart..ctor(SPWebPartManager webPartManager, XmlNamespaceManager xmlnsManager, Byte[] sharedData, Byte[] userData, String[] links, Type type, SPWeb spWeb)
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.BinaryWebPartSerializer.Deserialize(SPWebPartManager webPartManager, XmlNamespaceManager xmlnsManager, Byte[] userData, Byte[] sharedData, String[] links, Type type, SPWeb spWeb)
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.SPWebPartManager.CreateWebPartsFromRowSetData(Boolean onlyInitializeClosedWebParts)

[Exception: אין אפשרות ליצור XmlSerializers עבור Web Part זה.]
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.TypeCacheEntry.get_FailedXmlSerializer()
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.TypeCacheEntry.CheckFailedEntry(XmlSerializer& xmlSerializer)
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.TypeCacheEntry.get_XmlSerializer()
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.WebPart.ParseXml(XmlReader reader, Type type, String[] links, SPWeb spWeb)