חיפוש
מפעל הפיס חדשות הגשים חלון ישן

הגשים חלון ישן

תאריך פרסום:
20/07/2017

בהגרלת הלוטו שנערכה ב-18.7.17, זכו שניים בפרס הראשון: תושב חולון ותושב אזור ירושלים זכו כל אחד בסכום של למעלה מ – 2.5 מיליון ₪. הזוכה מאזור ירושלים: 'חלם תמיד להצטלם עם הצ'ק השמן והמסכה' והשני 'ירכוש דירה עם מעלית'

 
בצהריי יום רביעי, ה-19.7.17, הגיע הזוכה המאושר הראשון, כבן 50, המתגורר באזור ירושלים. הזוכה מילא בשיתוף עם חתנו טופס לוטו מסוג "שיטתי 8", בעלות של 87.2 ₪ (כולל הגרלת ה"אקסטרה"), וגרף מלבד הפרס הראשון גם פרסים משניים נוספים. סך זכייתו הסופית הייתה: 2,536,306 ₪.

הזוכה סיפר: "בחרנו מספרים המורכבים מתאריך בו מילאנו את הטופס (17.7.17), בשילוב תאריך יום ההולדת של ביתי (אשתו של חתני). את יתר המספרים הציע חתני באופן אקראי. לאחר שהתקיימה ההגרלה בשעות הלילה בדקתי את הטופס, וכשהבנתי שאני אחד הזוכים לא יכולתי לעצום עין".
 
עוד סיפר הזוכה כי כעת הגשים חלום ישן: "תמיד רציתי להצטלם עם המסכה והצ'ק הגדול של מפעל הפיס". הוא יצא בחיוך גדול מבית מפעל הפיס עם הצ'ק, אותו הוא מתכוון לתלות בביתו למזכרת.

בבוקר יום חמישי, ה-20.7.17, הגיע גם הזוכה השני, בן 70 מחולון, שמילא טופס לוטו רגיל בעלות של 29 ₪, וזכה בסכום של 2,500,079 ₪. "מדובר באותם מספרים אותם אני שולח כל שבוע, כבר שנים", סיפר. "מספרי המזל שלי מורכבים מתאריכי ימי ההולדת של ילדי".

עוד סיפר כי דווקא הפעם לא חש התרגשות מיוחדת טרם ההגרלה. לאור הזכייה החליט לחפש דירה חדשה "עם כמה שפחות מדרגות בכניסה, ועם מעלית".

בתמונה: הזוכה ביחד עם חתנו בתמונה: הזוכה ביחד עם חתנו