חיפוש
מפעל הפיס חדשות אמן מצפון הארץ זכה ב-3 מיליון ₪ בלוטו

אמן מצפון הארץ זכה ב-3 מיליון ₪ בלוטו

תאריך פרסום:
19/10/2017

מילא שלוש טבלאות עם מספרים שהוא קשור אליהם רגשית ואת שאר המספרים באמצעות הלוטומט:"כשגיליתי על הזכייה, פשוט עמדתי בקצה הרחוב ובכיתי"

 
הזוכה המאושר, אמן אשר מתגורר ביישוב קטן בצפון הארץ, הגיע ביום חמישי (ה-19/10/2017) לבית מפעל הפיס לאחר שנודע לו מבעל הדוכן בעת בדיקת הטופס, כי זכה בפרס הגדול מ-10,000 ₪.

הזוכה השתתף בהגרלה מתאריך ה-10/10/2017, ומילא טופס דאבל לוטו מלא בעלות של 64 ₪. את הטופס מילא לפי מספרים המחובר אליהם רגשית ואת השאר המספרים באמצעות הלוטומט "הייתי באמצע קניות ולפתע נזכרתי שמילאתי טופס לוטו שטרם בדקתי וכבר שבוע ימים עבר מאז".
 
הזוכה מספר כי הוא ניגש לדוכן של מפעל הפיס וכמה דקות לאחר שהזכיין החל לבדוק את הטופס, הוא הודיע לו בהתרגשות כי זכה בסכום של מעל ל-10,000 ₪ ונתן לו את הטלפון של מפעל הפיס בכדי שילך לקחת את הפרס.
"כשגיליתי על הזכייה, יצאתי מנקודת המכירה ופשוט עמדתי בקצה הרחוב ובכיתי מההתרגשות והצורך לפרוק את כל התחושות הרבות שחוללו בתוכי".
 
הזוכה מספר כי לא סיפר לאף אחד על הזכייה הפתאומית והוא מעוניין לקנות לכל אחד מילדיו מתנה ולפנק את אשתו. לשאלה מה יעשה עם הכסף השיב כי הוא אינו צופה שינוי מהפכני בחייו, אלא ימשיך להתגורר באותו יישוב קטן.

בתמונה: הזוכה המאושר מחזיק בטופס הזכייה.
בתמונה: הזוכה המאושר מחזיק בטופס הזכייה