חיפוש
מפעל הפיס חדשות זוג מגוש דן זכה ב-8 מיליון ₪ בלוטו

זוג מגוש דן זכה ב-8 מיליון ₪ בלוטו

תאריך פרסום:
21/05/2015

זוג מגוש דן זכה ב-8 מיליון ₪ בלוטו וסוף סוף יוכל לרכוש לעצמו דירה ראשונה

הזוג, בני 60, שומרי מסורת והורים ל-5 ילדים יעזרו בכסף בכדי לרכוש את הדירה הראשונה בחייהם ויסייעו לילדים. הזוג מילא טופס לוטו רגיל ב- 29 ₪ עם מספרים אקראיים לאחר ששנים מילאו מספרים קבועים.
 
"אנחנו מאמינים כי לאחר ההבדלה במוצאי שבת, המשופעת בפסוקים של אושר ובריאות  יש סגולה מיוחדת להצלחה".

 
זוג שכירים בגילאי שנות ה-60 הם הזוכים המאושרים ב-8 מיליון ₪ בלוטו בהגרלה שהתקיימה במוצאי שבת 16.5.2015.
הזוכים המאושרים, שומרי מסורת מאזור גוש דן, סיפרו כי הם נוהגים לשלוח את טופס הלוטו באופן קבוע במוצאי שבת. "אנחנו מאמינים כי  לאחר ההבדלה במוצאי שבת, המשופעת בפסוקים של אושר ובריאות  יש סגולה מיוחדת להצלחה". 
 
הזוכים סיפרו כי שניהם שכירים, הבעל עובד במוסד ציבורי והאישה עובדת במסגרות טיפוליות. לדבריהם, "רק היום לקחנו חצי יום חופש, ומיד לאחר חג השבועות אנחנו חוזרים לשגרת העבודה".
 
לזוג, תינתן  סוף סוף ההזדמנות לרכוש דירה חדשה. "עד היום לא התאפשר לנו לקנות דירה משלנו, דבר ראשון שנעשה עם הכסף, נרכוש לנו דירה". הזוג הוסיף: "יש לנו 5 ילדים נשואים ו-7 נכדים, נעזור גם להם.
את יתרת הכסף נשמור לתקופה בה נפרוש לפנסיה".
 
הזוג שלח טופס לוטו רגיל ב-29 ₪. האישה סיפרה: "עד לפני חודש מלאתי בטופס הלוטו מספרים קבועים, תאריכי הלידה של הילדים והנכדים. לפני כחודש הגעתי לדוכן הפיס והתברר לי ששכחתי את הטופס בבית. מלאתי בטופס מספרים אקראיים, והמשכנו לשלוח את הטופס הזה שזיכה אותנו ב-8 מיליון ₪."
 
במפעל הפיס קיבלו אותם בשמחה והתרגשו במיוחד מכך שהזוג יוכל כעת לרכוש לעצמו דירה ראשונה לאחר שנים של ציפייה.