חיפוש
מפעל הפיס חדשות צעיר ופנסיונר זכו כל אחד בפרס הראשון בלוטו

צעיר ופנסיונר זכו כל אחד בפרס הראשון בלוטו

תאריך פרסום:
22/04/2018

בבוקר יום ראשון, ה-22/4/2018, הגיעו לבית מפעל הפיס גבר צעיר בסוף שנות ה-30 לחייו ופנסיונר כבן 70, בהפרש של שעה אחד מהשני, לאסוף את הפרס הראשון בלוטו. הפרס, אשר התחלק בין השניים עמד על 20 מיליון שקלים ולמעשה כל אחד מהזוכים קיבל 10 מיליון שקלים.

הראשון שהגיע, הוא הגבר הצעיר, נשוי + שני ילדים מאזור קריית אונו, אשר סיפר כי הוא שולח את אותם המספרים כבר 15 שנים וגם הפעם מילא טופס שיטתי 8 בעלות של 87.20 ₪. "ראיתי את תוצאות ההגרלה בשידור חי בטלוויזיה ולא האמנתי" סיפר הזוכה והוסיף: "לאחר שבדקתי לפחות עשר פעמים שיש לי את כל ששת המספרים ואת המספר הנוסף, קראתי לאשתי ובישרתי לה על הזכייה הגדולה. שנינו לא הצלחנו להירדם מרוב אושר".
הזוכה ציין כי הכסף הגיע בדיוק בזמן "אנו מחפשים לעבור לדירה גדולה יותר ועכשיו יש אפשרות אמיתית לרכישת בית". לשאלה אם הוא עומד ללכת לראות דירות ענה "קודם אני הולך להשלים שעות שינה".

כשעה אחריו, הגיע גבר כבן 70, פנסיונר מחיפה, שעבד כשכיר בענף ההייטק ויצא לגמלאות לפני חצי שנה. הזוכה סיפר: "כשחזרתי הבוקר מהתפילה בבית הכנסת בדקתי את הטופס וגיליתי שניחשתי את כל המספרים נכונה. יש לי שני ילדים וחמישה נכדים, הילדים רוצים לעבור לדירות גדולות ואני אעזור להם עם כספי הזכייה" הזוכה הוסיף שבשאר הכסף יטוס עם אשתו, שגם היא גמלאית, להגשים את חלומם ולטייל במקומות אקזוטיים "אם לא עכשיו אז מתי?".

בתמונה: הזוכה המאושר ב-10 מיליון שקלים
בתמונה: הזוכה המאושר ב-10 מיליון שקלים