חיפוש
מפעל הפיס חדשות יום לפני נישואיו זכה ב-15 מיליון ₪ בלוטו

יום לפני נישואיו זכה ב-15 מיליון ₪ בלוטו

תאריך פרסום:
22/11/2016

מילא כרטיס לוטו רגיל בשווי 23.40 ₪ (6 טורים), בעודף שקיבל מקניות לשישי בשוק בירושלים

 
יום לפני החתונה, צעיר ירושלמי בן 26 זכה במתנת נישואין ממפעל הפיס - 15 מיליון ₪ בהגרלת הלוטו שהתקיימה במוצאי שבת 19.11.16.
 
הזוכה, שהתחתן השבוע, הגיע לבית מפעל הפיס נרגש ודומע.
"אני מסורתי", סיפר הזוכה, "ביום שישי הלכתי לשוק לקניות. קניתי, ירקות, בשר, חלות, פיצוחים . עם העודף שנשאר לי, 23.40 ₪ מילאתי ידנית טופס לוטו רגיל. המספרים שרשמתי היו אקראיים ועם הסכום הזה התאפשר לי למלא רק 6 טורים.
בחלומות הכי טובים שלי לא חלמתי על מתנה כזאת לחתונה. לעמוד תחת החופה יחד עם אשתי ולדעת שעתידנו מובטח".
 
הזוכה עובד כשכיר בגוף ציבורי ולומד כלכלה באוניברסיטה. לשאלה מה יעשה עם הכסף? ענה: "ניסע לירח דבש חלומי. התכנית של אשתי לעתיד ושלי הייתה לבלות את ירח הדבש באזור הצפון וזאת בעזרת הכסף שנקבל לחתונה. עכשיו, יתאפשר לנו לבלות בצפון, אבל, בצפון אמריקה. את שאר הכסף אפקיד לחצי שנה, ולאחר שנרגע אשתי ואני נכלכל את צעדינו. ברור שאנחנו חושבים על רכישת דירה מרווחת והרבה ילדים.... הזכייה תאפשר לי ולאשתי לסיים את לימודינו באוניברסיטה ללא לחץ".
 
הזוכה אמר כי אם היה מתאפשר לו, היה מודיע לכל מוזמניו להגיע לחתונה ללא צ'קים ומתנות. "הייתי מבקש מהם לבוא ולשמוח".
 
במפעל הפיס חיכו לזוכה, אבל לא ציפו להפתעה כל כך מיוחדת של זוכה יום לפני חתונתו: "כולנו התרגשנו יחד אתו, איזה מזל שנשאר לו עודף מהקניות בשוק..."

שגיאת Web Part: לאחד ממאפייני ה- Web Part תבנית שגויה. ל- Windows SharePoint Services אין אפשרות לבטל את סידרת ה- Web Part. בדוק את תבנית המאפיינים ונסה שנית.

פרטי שגיאה:
[WebPartPageUserException: לאחד ממאפייני ה- Web Part תבנית שגויה. ל- Windows SharePoint Services אין אפשרות לבטל את סידרת ה- Web Part. בדוק את תבנית המאפיינים ונסה שנית.]
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.WebPart.ParseXml(XmlReader reader, Type type, String[] links, SPWeb spWeb)
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.WebPart.ParseCompressed(SPWebPartManager manager, XmlNamespaceManager xmlnsManager, Byte[] personal, Byte[] global, String[] links, Type type, SPWeb spWeb)
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.BinaryWebPartSerializer.SerializedWebPart..ctor(SPWebPartManager webPartManager, XmlNamespaceManager xmlnsManager, Byte[] sharedData, Byte[] userData, String[] links, Type type, SPWeb spWeb)
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.BinaryWebPartSerializer.Deserialize(SPWebPartManager webPartManager, XmlNamespaceManager xmlnsManager, Byte[] userData, Byte[] sharedData, String[] links, Type type, SPWeb spWeb)
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.SPWebPartManager.CreateWebPartsFromRowSetData(Boolean onlyInitializeClosedWebParts)

[Exception: אין אפשרות ליצור XmlSerializers עבור Web Part זה.]
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.TypeCacheEntry.get_FailedXmlSerializer()
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.TypeCacheEntry.CheckFailedEntry(XmlSerializer& xmlSerializer)
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.TypeCacheEntry.get_XmlSerializer()
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.WebPart.ParseXml(XmlReader reader, Type type, String[] links, SPWeb spWeb)