חיפוש
מפעל הפיס חדשות זוג מהצפון גילה באמצע הלילה כי זכה ב-7 מיליון ₪

זוג מהצפון גילה באמצע הלילה כי זכה ב-7 מיליון ₪

תאריך פרסום:
23/03/2014

"הלוטו סידר לנו את החיים נקנה דירות לילדים עם המע"מ"

 
הבוקר, 23.3.14 התייצבה המשפחה, זוג הורים בשנות ה-50 ושלשת ילדיהם הבוגרים כבר בשעה 8:00 עם הטופס הזוכה ב-7 מיליון ₪ בהגרלה שהתקיימה אתמול במוצאי שבת (22.3). במפעל הפיס לא זוכרים תופעה שכל המשפחה מתייצבת לקבל את הזכייה בפרס הראשון בלוטו.
 
האב, עצמאי,  לא האמין כי הטופס שלו זכה עד שהגיע למפעל הפיס. הוא מספר: "אתמול ביליתי עם אשתי, כשחזרנו הביתה לאחר חצות, בדקתי באינטרנט את תוצאות ההגרלה עד שהגעתי לטבלה המראה כי יש זכייה. עברתי על המספרים עשר פעמים עד שהבנתי כי יש בידי טופס זכייה של 7 מיליון ₪. לאחר שסיפרתי לאשתי על הזכייה, צלצלנו לשלשת ילדינו ובקשנו מהם להגיע הביתה בדחיפות. כשהגיעו כולם ספרתי להם על הזכייה. ההתרגשות הייתה גדולה ולא ישנו כל הלילה".
 
"בשעה 06:30 בבוקר יצאנו לתל אביב וכבר בשעה שמונה בבוקר התייצבנו בבית מפעל הפיס". החלטנו לקחת את הילדים איתנו כדי שגם להם תהייה חוויה של זכייה בפרס ראשון". אמר האב.
 
הטופס שזכה, הוא טופס רגיל בעלות של 40.60 ₪ והוא מורכב מתאריכי יום הלידה של כל המשפחה וחלק ידני. בטבלה שזכתה ב-7 מיליון ₪ היו 4 תאריכי יום הלידה של המשפחה ו-2 מספרים שמולאו באופן אקראי.
 
כשנשאלו בני הזוג מה תעשו עם הכסף? הם ענו:"דבר ראשון נקנה דירות לילדים ואת שאר הכסף, נפקיד בתוכניות חסכון. הכי חשוב שעכשיו נוכל להמשיך לחיות את חיינו בצורה רגועה ושלווה יותר וללא התעסקות מייגעת אחרי הכסף, הפרנסה או תכניות של האוצר".
 
מבית מפעל הפיס יצאה משפחה מחייכת ומאושרת לארוחת בוקר באחד המסעדות הסמוכות. טוב להתחיל את השבוע עם דברים טובים!!