חיפוש
מפעל הפיס חדשות מיליונרית חדשה: סבתא לנינים ונכדים מירושלים

מיליונרית חדשה: סבתא לנינים ונכדים מירושלים

תאריך פרסום:
23/02/2017

זכתה ב12.5 מיליון שקלים לאחר שמילאה תאריכי ימי הולדת של ילדיה ונכדיה. לשאלה כמה נכדים ונינים יש לה? ענתה: "בבית לימדו אותי שסופרים כסף ולא סופרים ילדים"

 
אם אתם רוצים לזכות בפרס הראשון בהגרלת הלוטו מוטב שתעתיקו את מקום מגוריכם לירושלים. מתברר ששני הזוכים בפרס הראשון בהגרלה שנערכה ב – 18.2.2017, כל זוכה ב – 12.5 מיליון ₪ הם ירושלמים.
 
הזוכה הראשון הגיע למחרת ההגרלה, ביום ראשון 19.2.2017. ביום ה', ה-23.2.2017 הגיעה המיליונרית החדשה, זוכה ב – 12.5 מיליון ₪, שסיפרה כי הגיעה 5 ימים לאחר ההגרלה, כי לקח לה זמן להתאושש מההתרגשות. הזוכה, סבתא לנכדים ונינים סיפרה, כי היא נוהגת לשלוח טופס לוטו רב הגרלתי ל -10 הגרלות (כל הגרלה 46.60 ₪). 
 
הזוכה סיפרה בהתרגשות: "אני שולחת טופס קבוע כ -40 שנים. המספרים בטופס הם צירופי תאריכי ימי ההולדת של ילדי ונכדי, הצרוף שזיכה אותי בפרס היה תאריך יום ההולדת של הבן". הזוכה ציינה, כי כעת יהיה לה ביטחון כלכלי שיאפשר לה איכות חיים כגמלאית. לדבריה, היא עומדת להגשים חלומות ילדות - "לטייל בעולם".
 
לפני שעזבה את בית מפעל הפיס נשאלה הזוכה לסיבה, שאינה מציינת את מספר הנכדים והנינים. תשובתה הייתה: "בבית לימדו אותי שסופרים כסף ולא סופרים ילדים". אין ספק, כעת יש לזוכה לספור הרבה כסף...

הטופס הזוכה ב-12.5 מיליון שקלים