חיפוש
מפעל הפיס חדשות בן 28 זכה ב-12 מיליון ₪ בלוטו

בן 28 זכה ב-12 מיליון ₪ בלוטו

תאריך פרסום:
25/07/2016

"אתרום סכום מכובד לחקר מחלת הסרטן ואוותר על מקומי בהגרלת 'דירה למשתכן' אליה נרשמנו לאחרונה".

 
הזוכה, נשוי טרי בן 28 המתגורר בשכירות בגוש דן, נרשם לאחרונה למכרז של "דירה למשתכן": "כעת אין לי צורך בכך ואולי זוג אחר יזכה בדירה משלו. שלוש שנים אני חולם על זכייה בלוטו, והגשמתי את החלום בגיל צעיר". כך סיפר הזוכה ב-12 מיליון ₪ בהגרלת הלוטו שהתקיימה ביום שלישי 19.7.16.
 
הזוכה, נשוי טרי בן 28 , הגיע בבוקר יום ב', ה-25.7.16, לבית מפעל הפיס, וסיפר: "לקח לי שבוע להירגע מהרגע שגיליתי כי אני הזוכה היחידי בפרס הראשון בלוטו".
 
הזוכה הצעיר סיפר כי היו לו שלושה חלומות, "חלום אחד לזכות בלוטו, חלום שני לקנות דירה וחלום שלישי לבסס את העסק העצמאי שהקמתי לאחרונה". עוד הוסיף: "את החלום הראשון הגשמתי, ועכשיו אני עומד להגשים את שני החלומות האחרים, רכישת דירה וביסוס העסק העצמאי".
 
לדבריו, "נרשמתי לאחרונה לרכישת דירה במסגרת התכנית 'דירה למשתכן'. כעת אין לי צורך בכך ואולי זוג צעיר אחר יזכה בדירה בהגרלת התכנית".
 
הזוכה אף הכריז כי יתרום חלק נכבד מהכסף למטרת מחקר העוסק במחלת הסרטן.
 
דפנה נעים-שאול, סמנכ"לית שיווק ומכירות במפעל הפיס: "אני תמיד שמחה לגלות שהפרסים מגיעים למי שבאמת מגיע. הפעם מדובר בבחור צעיר בתחילת דרכו שבנוסף לטובתו ולטובת משפחתו, בחר בדרך אלטרואיסטית של תרומה למען הכלל. אני מאמינה כי תרומתו תסייע רבות לחקר מחלת הסרטן".