חיפוש
מפעל הפיס חדשות הזכייה הראשונה בשנת תשע"ה

הזכייה הראשונה בשנת תשע"ה

תאריך פרסום:
26/10/2014

הזוכים: זוג מישוב בדרום הארץ, שספג טילים רבים ב"צוק איתן", זכו ב- 13 מיליון ₪ בהגרלת הלוטו. מספרי המזל - תאריכי יום ההולדת של כל המשפחה

 
"ידענו שהמזל הטוב יגיע אלינו" אמרו זוג, שהגיעו בשעות הצהריים, יום לאחר הגרלת הלוטו, לבית מפעל הפיס לקבל את זכייתם - 13 מיליון ₪ בהגרלת הלוטו שהתקיימה במוצאי שבת ה-25.10.14.
 
הזוג כבני 50, הגיעו מאחד הישובים בדרום שספג טילים רבים במהלך מבצע "צוק איתן". האישה אמרה בכניסתה לאגף הזכיות במפעל הפיס, כי הייתה לה את התחושה ש"השנה המזל יגיע גם אלינו".
 
בני הזוג, שכירים בענף הבניה, הורים ל-4 ילדים בגילאי ה-20, שניים מהם סטודנטים.
האישה ספרה כי "מספרי המזל הם תאריכי ימי ההולדת של הילדים, של בעלה ושלה". לדבריה, היא מקפידה לשלוח כבר שנה את אותם מספרים.
 
הטופס שהאישה מילאה הוא טופס לוטו שיטתי חזק שעלה 148.10 ₪.
 
האישה סיפרה: "במוצאי שבת לא הספקתי לבדוק את תוצאות ההגרלה, רק הבוקר, בעבודה, בדקתי את תוצאות ההגרלה, ושראיתי כי ניחשתי את כל המספרים, זיעה קרה כיסתה את כל גופי. צלצלתי להודיע לבעלי. לאחר שנרגעתי, קבענו להיפגש  בבית, כשהגיע בעלי הביתה, קפצתי עליו, חבקתי אותו, נשקתי אותו ורק אחר כך הראיתי לו את הטופס. לאחר שהיינו בטוחים כי אכן יש בידינו את הטופס הזוכה נסענו לבית מפעל הפיס".
 
כשנשאלו מה בכוונתם לעשות עם הכסף, ענה הזוכה: "יש לנו 4 ילדים, נעזור להם לממן את הלימודים, נקנה להם דירות שלא ישלמו משכנתא, ואת שאר הכסף נשקיע לתקופה שנצא לפנסיה".
 
מבית מפעל הפיס יצאו הזוכים לאכול את הסנדוויצ'ים שהכינו לעבודה ולא הספיקו לאכול. "את ארוחת הערב נאכל במסעדה יחד עם ילדינו ואז נגלה להם על הזכייה" אמרו הזוכים.

צילום: אבי חיים